Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

" Śmieszny " problem

apple123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 01.10.2016 21:29
No więc mój problem polega na tym, że mam okropne łaskotki po całym ciele, wszędzie. Boję się tego że jak dojdzie kiedyś pomiędzy mną a mym chłopakiem do czułości to poprostu się zacznę śmiać jak opętana i nic z tego nie wyjdzie. Więc pytanie:
Jak pozbyć się łaskotek?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 258
Kciuki w dół: 100

Pisze z: Gdańsk
4 0
Dodano: 01.10.2016 22:03
Nie da się :D , ja też mam straszliwe łaskotki, ale wierz mi, że wszelkie czułości są wtedy o wiele lepsze :D , więc nie próbuj się ich pozbywać i tak się ich nie pozbędziesz, a byś tylko żałowała :D
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
szerokiejdrogi Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 3

1 0
Dodano: 12.10.2016 10:53
Ja też tak mam! :D
niczego się nie bój i niczym się nie martw. Było mega zabawnie jak facet przejechał mi palcami po plecach a ja płakałam ze śmiechu i nie mogłam przestać a on to jeszcze umiejętnie wykorzystywał :D seks to ma być zabawa a nie powaga :D
clary Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 4
0 0
Dodano: 11.12.2016 18:35
po co się pozbywać?
ZapytajSieMnie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 7
2 0
Dodano: 28.12.2016 01:55
laskitki jest to rzecz naturalna. gdy twoj chlopak zacznie cie calwac np. po szyi to przeciez pryhemnie mu bedzie ze doprowadzil cie do relajsu i smechu. o to chodzi. nir boj sie tego. to naturalnie. pozdro
Kawaii Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0

Pisze z: To przecie anonimowa strona przepraszam bardzo :-)
0 0
Dodano: 14.05.2017 03:19
hmm tez mam kurwa nie cierpie . niestety ci nie pomoge
Cześ :) uwirlbiam przeklinac, lubie kosciol i jestem patriota :) wesolym patriotą powiadam wam dobry ziomek do rozmoe jestem
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 75 986