Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Rodzina Narzeczonego

Karolina270896 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.09.2017 11:39
Rodzina mojego narzeczonego niszczy mnie psychicznie ,a Twierdza ze to ja mam isc do psychiatry ,zawsze ja jestem ta zla widza tylko moje bledy a nie bledy mojego narzeczonego ,wyzywaja mnie od kurw wydzwaniaja do mojej mamy i siostry :/ pomocy
reklamy ukryte
reklamy ukryte
dominika18002 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 09.09.2017 01:14
postaw sprawe jasno albo sie rozejdz z nim bo bedzie jeszcze gorzej przyjda dzieci i cale zycie nie odgonisz sie od tesciowej a co najwazniejsze nigdy szczesliwa nie bedziesz chyba ze z dala od niej. Znam to.
kamilcia1703 Wróżbita Maciej

Pisze z: Niemcy / Polska
0 0
Dodano: 09.09.2017 01:50
Musisz stanowczo porozmawiac z rodzina narzeczonego oraz z SAMYM NIM !!!! Nie moga cie tak traktowac !!!! Twoj Facet powinien Cie chronic i isc za toba i to on powinien sie sprzeciwic swojej mamie (chyba ze jest mami synkiem....to Ci.wspolczuje dziewczyno.) !!!!!
Kamilcia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048