Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Rodzina Narzeczonego

Karolina270896 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.09.2017 11:39
Rodzina mojego narzeczonego niszczy mnie psychicznie ,a Twierdza ze to ja mam isc do psychiatry ,zawsze ja jestem ta zla widza tylko moje bledy a nie bledy mojego narzeczonego ,wyzywaja mnie od kurw wydzwaniaja do mojej mamy i siostry :/ pomocy
reklamy ukryte
reklamy ukryte
dominika18002 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 09.09.2017 01:14
postaw sprawe jasno albo sie rozejdz z nim bo bedzie jeszcze gorzej przyjda dzieci i cale zycie nie odgonisz sie od tesciowej a co najwazniejsze nigdy szczesliwa nie bedziesz chyba ze z dala od niej. Znam to.
kamilcia1703 Wróżbita Maciej

Pisze z: Niemcy / Polska
0 0
Dodano: 09.09.2017 01:50
Musisz stanowczo porozmawiac z rodzina narzeczonego oraz z SAMYM NIM !!!! Nie moga cie tak traktowac !!!! Twoj Facet powinien Cie chronic i isc za toba i to on powinien sie sprzeciwic swojej mamie (chyba ze jest mami synkiem....to Ci.wspolczuje dziewczyno.) !!!!!
Kamilcia
słoneczny_poranek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 5

0 0
Dodano: 01.11.2017 14:12
Porozmawiaj najpierw z jego rodziną. Powiedz, że chciałabyś zakopać topór wojenny i zaproś ich do siebie na obiad. Powiedz, że jest Ci przykro, że traktują Cie tak jak traktują. Niedługo będziecie rodziną i powiedz, ze chciałabyś mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Postaraj się podejść do nich na spokojnie, bez rzucania się i wyzwisk. Pokaż im, że jesteś w porządku i mogą się z Tobą dogadać.
Jeśli nic się nie zmieni po tym, porozmawiaj z narzeczonym. Poproś go by on z nimi porozmawiał. Powiedz mu jak się czujesz, co byś chciała by się zmieniło. Jeśli i to nie pomoże to powiedz, że nie chcesz się już więcej spotykać z jego rodziną. Jeśli jest wyrozumiały to powinien to zrozumieć i nie naciskać. Jeśli oboje się kochacie to nie powinniście się rozstawać z powodu nie akceptacji ze strony rodziny. Ale jeśli on zachowa się nie w porządku, albo będzie oddalał problem, machał na to ręką i mówił Ci, że przesadzasz, albo coś tego typu to chyba jednak nie warto pakować się w taką rodzinę.

Ostatnio edytowano: 01.11.2017 14:17

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155