Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Przyłapani

Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 631
Kciuki w górę: 122
Kciuki w dół: 17

3 1
Dodano: 30.08.2016 11:08
Zostaliście kiedyś przyłapani przez kogoś w łóżku?? :D Mi mama raz wbiła do pokoju jak robiłam chłopakowi loda . Biedaczek bal się wyjść potem xd
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
zagubiony Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Śląsk
0 0
Dodano: 30.08.2016 11:36
Żeby to raz :D kiedyś będąc w trakcie i słysząc otwierające się drzwi z pokoju, zamiast standardowo przykryć się kołdrą to moja była wstała i schowała się za taką malutką szafą zza której i tak wystawala. Nie wiem co jej strzeliło do głowy ale jej mama dość szybko zauważyła jak naga tuli się do szafy xd
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 30.08.2016 11:56
Haha xd Czasami ludzie w takich sytuacjach glupieja ;D Raz też gdy przyszłam do chłopaka jego babcia zaczęła krzyczec żeby było spokojnie i bez żadnych ekscesow bo ona ostatnio wszystko słyszała. Xd
Harley Quinn.
Kociak Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 01.09.2016 08:27
Hehe ta xD parę razy mama wpadła mi do pokoju jak się kochałam z chłopakiem :-) Dobrze że już mieszkam z nim i mamy spokój :-P
"Martwimy się o jutro jakbyśmy mieli je obiecane"
ika_24 Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 2
2 0
Dodano: 01.09.2016 10:28
Oj taaak... jakieś pół roku temu jak kochałam się z moim facetem na pieska do pokoju wparowała moja dziesiecioletnia siostrzenica z koleżanką... myślałam że się Spale ze wstydu ale po całej sytuacji dałam małej reprymende i więcej razu się to nie powtórzyło..
"Najpiękniejszym co możemy odkryć jest tajemniczość..."
mperry Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 06.09.2016 00:35
Ja na szczęście nie miałem takiej sytuacji, ale kiedyś zapomniałem usunąć historii przeglądania... :D
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 06.09.2016 09:27
Ja na szczęście nie miałem takiej sytuacji, ale kiedyś zapomniałem usunąć historii przeglądania... :D
Ja też xd Dobrze że potem weszło okno incognito :D
Harley Quinn.
BjutifulThing Wróżbita Maciej
Postów na forum: 24
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 1

7 1
Dodano: 08.09.2016 20:12
Do mnie chłopak przychodzi i czasem jak nie mamy gumek to mu fapie i ogólnie zabawiamy się sobą. Kiedy już doszedł chciał mi zrobić minetkę, ale niestety zapomnieliśmy, że za oknem przyjechał węgiel i zaczęli go sypać na blache, a było to mocno słychać. Nie słyszeliśmy otoczenka i się zapomnieliśmy. Kiedy już rozkroczyłam nogi on zanurkował i chciał mi już ściągać spodnie, aż tu nagle wbija do pokoju moja mama, która widząc nas zareagowała śmiechem "przyłapałam was, przyłapałam was!". To bardzo sympatyczna kobieta, ale nie wiem jakby zareagowała gdyby jednak już zaczął pucować mi muszelke. xD
Konto usunięte
0 2
Dodano: 15.09.2016 18:35
he jak kiedyś kochałam się z narzeczonym obecnie mężem do mojego pokoju wpadła moja matka z tekstem nagrywacie robaki nie pytajcie sama odpowiem początki nagrywarek na dekoderach a ja miałam taki w swoim pokoju mój luby po tej akcji zamontował zamek w drzwiach mojego pokoju hi hi hi
paul1982 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 15

Pisze z: Małopolska
12 0
Dodano: 05.12.2016 14:21
Też dawniej przy seksie z dziewczyną byłem nakryty przez matkę lub siostrę. To jednak nic w porównaniu z tym jak mnie nakryła dziewczyna jak ssałem koledze.
nieznajomy_typ Wróżbita Maciej
Postów na forum: 296
Kciuki w górę: 226
Kciuki w dół: 54
11 0
Dodano: 05.12.2016 15:49
mnie nakryła dziewczyna jak ssałem koledze.

je**ny... wygrał xD
Harley Wróżbita Maciej

5 0
Dodano: 10.12.2016 19:25
mnie nakryła dziewczyna jak ssałem koledze.

je**ny... wygrał xD

O chuj hahahaha
Harley Quinn.
Hasiok Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 5
0 0
Dodano: 21.12.2016 01:31
na szczęscie nie.. mam kluczyk od drzwi do pokoju i zawsze zamyka jak coś planujemy robić
Chesterfield Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 05.01.2017 09:11
Raz przyłapała nas mama mojej byłej gdy ona robiła mi dobrze ;D Udawała że nie wie co się właśnie stało i powiedziała: "No chyba najwyższy czas żebyś pojechał do domu, ciemno się robi..."
"Ta gadka jest pozytywna kiedy pisze linię
Robiłem twoją byłą zostawiłem jej malinę"
kubaaab Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 07.01.2017 15:31
hahahah, kilka razy, policja w samochodzie, ojciec wszedl do pokoju myslal ze spimy :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 65 129