Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Przyłapałam syna na seksie! Co robić?

Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 178
Kciuki w dół: 26

6 0
Dodano: 13.09.2016 12:31
ale postaram się, aby dopóki jest na moim utrzymaniu to się więcej nie powtórzyło.
No proszę Cię... Przecież zawsze może wyjść z domu i zrobić to gdzie indziej... To nie jest rozwiązanie. Zamiast tego porozmawiaj z nim dlaczego już zaczął uprawiać seks . Czy z miłości czy po prostu dla przyjemności. Jesli dla tego drugiego spokojna rozmowa przetlumacz mu ze do niczego dobrego to nie doprowadzi bo potem zadna nie bedzie chciala takiego co mialo go pol osiedla... Jak będziesz mu rzucać teksty "póki jesteś na moim utrzymaniu" gwarantuje ci że uzyskasz odwrotny skutek od zamierzonego.
Wy próbujecie mi wmówić, że 16 latek to dorosła osoba.
Nikt nie próbuje Ci tego wmówić. Staramy się tylko uświadomić Ci że nie jest już dzieckiem. Nie jest dorosły Ale dzieciakiem też już nie.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
2 3
Dodano: 13.09.2016 12:33
Wy próbujecie mi wmówić, że 16 latek to dorosła osoba. Oczywiście, że porozmawiam z nim na temat antykoncepcji, ale postaram się, aby dopóki jest na moim utrzymaniu to się więcej nie powtórzyło.

"dopóki jest na moim utrzymaniu to się więcej nie powtórzyło"
I to jest kluczowe zdanie. Będzie można stwierdzić, że jest dorosły, gdy będzie sam się utrzymywał (i oczywiście będzie pełnoletni). W końcu to twój dom i powinnaś mieć jakąś władzę nad tym, co się w nim dzieje.
Harley Wróżbita Maciej

3 1
Dodano: 13.09.2016 12:41
W końcu to twój dom
Jeśli już chcemy się bawić bawić moje twoje to to jest też dom również jej syna. Co nie oznacza oczywiście że ma robić z niego burdel. Po prostu uważam że nie powinno mówić się do dzieci "to mój dom moje zasady" bo wg mnie brzmi to tak jakby ten dom w ogóle nie był też jego.
Harley Quinn.
Rudzik Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
8 0
Dodano: 13.09.2016 13:52
Ale w jakim szczęśliwym związku? mają ledwo 16 lat, syn dwa lata temu przestał się bawić zabawkami, .

Ja związałam się z chłopakiem w wieku 14 lat, jesteśmy ze sobą ponad 6 lat, za 9 miesięcy ślub, można? MOŻNA!
Anonimowakrytyczka Wróżbita Maciej
9 0
Dodano: 13.09.2016 13:54
A ja jestem takiego zdania, że większość młodzieży zaczyna uprawiać seks właśnie w tym wieku. I wiem, ze czasem ponosza tego ogromne konsekwencje i nie tylko ze swojej winy, Ale tez rodzica. Jestem zdania, że rodzic nie powinien karcic dziecka za takie cos, krzyczeć czy nawet bić bo co potem, zdazy sie wpadka a zaraz za nią tragedią bo para nie będzie miała wsparcia w rodzicach... trzeba to zaakceptować i porozmawiać spokojnie, pokazać dziecku ze można na Ciebie liczyć bo kiedyś może być za późno , a zabronić nie zabronisz i tak będą to robić ☺
sonia1000 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w dół: 1
2 2
Dodano: 13.09.2016 13:54
LITOSCI , 16 lat i dziecko ja seks z moim chlopakie zaczelam uprawiac w wieku 16 nie szlam w ciaze dalej jestesmy razem juz pare lat dalej nie jestem w ciazy od poczatku biore tabletki antykoncepcyjne i wszyscy sa szczesliwi. Jesli jest to jego dziewczyna to moze nalezy zaakceptowac to ze sa razem i beda uprawiac seks i moze nalezy tez porozmawiac z rodzicami dziewczyny
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 13.09.2016 13:55
Ale w jakim szczęśliwym związku? mają ledwo 16 lat, syn dwa lata temu przestał się bawić zabawkami, .

Ja związałam się z chłopakiem w wieku 14 lat, jesteśmy ze sobą ponad 6 lat, za 9 miesięcy ślub, można? MOŻNA!

Oczywiście że można :)
Harley Quinn.
fruxiq Wróżbita Maciej
5 0
Dodano: 13.09.2016 13:55
A czy autorka wie że to jej dziecko za 2 lata będzie już pełnoletnie ? 16 lat to w tych czasach już nie dzieci. Świat idzie do przodu. Ba niekoniecznie musiał to nawet robić 1 raz. I tak. takie dzieciaki albo wiedzą o antykoncepcji bardzo dużo albo wcale. No to tyle. Daj spokój chłopakowi kobieto nie zrobił nic złego.
sonia1000 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w dół: 1
6 0
Dodano: 13.09.2016 13:56
P.S
Skonczylam szkole zdalam mature moj chlopak tak samo nie jestesmy patologia zyjemy w normalnym kochajacym sie zwiazku, nie wyroslismy na meneli albo nieukow ktorzy maja 3dzieci i nie wiedza co ze soba zrobic :)
Konto usunięte
1 3
Dodano: 13.09.2016 13:59
Idąc waszym tokiem myślenia - popierajmy kurestwo wśród młodzieży tj. rżnięcie się 14-stolatków YY BO ŚWIAT IDZIE DO PRZODU
Wspominałem o tym w poprzednim poście. Świat idzie do przodu, ale od nas zależy, czy będziemy akceptować jego nowy przekaz (na kartce napisać, nad łóżkiem powiesić). :)
Alicjastella Wróżbita Maciej
8 2
Dodano: 13.09.2016 14:00
Witam. Mam 19 lat I powiem Pani przykra prawdę. Współżycie seksualnej chłopcy zaczynają teraz w gimnazjum czasem mając 14 lat. Najmłodszy ojciec w Polsce tyle mam. Niestety nie jest Pani w stanie zabronić synowi współżycia, bo on i tak znajdzie na to sposób. Moze Pani z nim porozmawiać jedynie o antykoncepcji, ewentualnych konsekwencjach, uczuciach dziewczyny, z którą mógłby współżyć, żeby uświadomić mu realia. Gdy ja chodziłam do gimnazjum juz się współżyło w tym wieku, nie mówię tu o sobie tylko o kolegach ze szkoły, a teraz znacznie gorsze rzeczy się robi. Wystarczy spojrzeć na wygląd. Współżycie to normalna cześć życia każdego człowieka i nawet jeśli jest to bardzo młoda osoba nie da się jej powstrzymać przed tym. Mam nadzieje, ze uda się Pani poradzić z tym,i proszę spokojnie z synem rozmawiać, bo wiem po sobie, że krzyki nigdy nic nie zdziałaly a wręcz dały skutek odwrotny od zamierzonego
blacklolipop Wróżbita Maciej
2 0
Dodano: 13.09.2016 14:00
Zrozum to, że jeżeli będzie chciał to zrobić to i tak to zrobi i nie da nic Twoje pilnowanie, zabranianie. Jedynie co możesz to porozmawiać z nim o tym. Ostrzec go jakie są konsekwencje jego postępowania.
Żyj pełnią życia
antydewota Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
8 1
Dodano: 13.09.2016 14:03
O chuj, na bani macie grubo. Specjalnie aż konto założyłam. Brak mi słów do matki tego nieszczęsnego chłopaka. Chcesz zabronic mu współżyć? To jest rzecz naturalna, w tym właśnie wieku większość nastolatków traci dziewictwo/prawictwo. Kobieto.. Sama mój pierwszy raz Przeżyłam w wieku 15 lat i chuj wam do tego. Mialabym się martwić co o córkę, ale syn? Tylko i wyłącznie uświadomić go trzeba o różnych chorobach, sposobach antykoncepcji i aby zawsze robił to z głową! Ty natomiast na siłę robisz z niego dziecko. Musisz pogodzić się, że dzieci dorastają. Oczekujesz od chłopca by zaczął robić to w wieku 20 lat? Proszę cię. Od 4 pewnie sobie wali..
Every Wróżbita Maciej
5 0
Dodano: 13.09.2016 14:03
I

Ostatnio edytowano: 02.10.2016 14:51

Monalis Wróżbita Maciej
2 0
Dodano: 13.09.2016 14:05
Podobno najwiekszy szok w życiu przeżywamy kiedy dowiadujemy się że nasi rodzice uprawiają seks, nastepnie jak dowiemy się że nasze dzieci to robią. A co do szanownej pani, wedlug prawa czlowiek "legalnie" może uprawiać seks od 15 roku życia. A co do tekstu z serii mój dom, moje zasady to znając ten wiek to może spowodować ucieczkę z domu i/lub uprawianie seksu po kontach. Musisz się z tym pogodzić że w tych czasach 18 letnie dziewice to gatunek prawie wymarly, z chłopakami zwykle jest jeszcze gorzej więc nie panikuj tylko idź z nim normalnie porozmawiaj, bez pretensji itp.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155