Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

porzucony psiak

Czarnaax33 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 10
Kciuki w dół: 2

3 1
Dodano: 17.03.2017 13:23
dziś podczas jazdy na rowerze zobaczyłam leżącego psa na poboczu.
pies był potrącony i pogryziony. wyglądał strasznie. z początku bałam się do niego podejść bo był agresywny, warczał.. Ale stopniowo go uspokajałam, następnie zadzwonilam na numer alarmowy. dałam pieskowi wody. i zaczęłam na przyjazd policji i służb że schroniska. ludzie przechodzący nie reagowali na psa. ja nie mogłam przejść obojętnie. nie miałam sumienia zostawić psa.
panowie ze służby podziękowali i zajęli się biednym psiakiem.
mam tylko nadzieje że w schronisku zajmą się psem a nie uśpią :(
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 275
Kciuki w dół: 106

Pisze z: Gdańsk
2 0
Dodano: 17.03.2017 18:12
Żeby go uśpić pies musiałby być niezdolny do wyleczenia, musiałby być chory lub w bardzo złym stanie, z którego lekarze mu nie pomogliby wyjsć, ale uśpienie nie jest złe..., w takich wypadkach lepiej, żeby uśpili psa, jest to szybka i praktycznie bezbolesna śmierć, niżby umierał powoli z cierpienia, uśpienie jest jak eutanazja u ludzi, ma na celu oszczędzenie cierpienia, a nie zabicie bez uczuć.
A tak poza tym bardzo dobrze postąpiłaś :))

Ostatnio edytowano: 17.03.2017 18:13

,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Czarnaax33 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 10
Kciuki w dół: 2

1 0
Dodano: 17.03.2017 18:41
dzieki. Tylko my z nim rozmawiamy na okrągło i to nic nie daje.
Alqatill Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 4

Pisze z: Wrocław
0 3
Dodano: 18.05.2017 12:58
mnie osobiscid podniecajs martwe zwierzeta,
Gry, filmy, książki, komiksy, trochę seriali i chińskie bajki. Popkultura here. Wszystko przyprawione solidnym metalowo-rockowym brzmieniem. Oto ja
kokosz098 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 08.06.2017 17:47
Każde schronisko ma podpisaną umowę z weterynarzem, który opiekuje się zwierzętami. Po takim urazie trzeba czasu żeby pies doszedł do siebie. Odwiedzając zwierzaka weźcie ze sobą jakiś smakołyk. Z doświadczenia wiem, że psy przepadają za Snack Mobility Dog - VetExpert. Na pewno będzie się cieszył każdym ciasteczkiem.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 95 760