Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

podkrążone oczy a życie?

aoiey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 6
0 0
Dodano: 15.03.2017 04:19
Mam taką teorię wynikającą z moich obserwacji: ludzie z podkrążonymi oczami są bardziej zmęczeni życiem, mają więcej problemów, stresu, łez, jest im o wiele trudniej normalnie funkcjonować, są podatni na depresje, nerwice, ogólne problemy psychiczne... Myślicie, że to prawda?

+ nie chodzi mi o to ze to jak się układa w życiu zależy od podkrążonych oczu. Przeciwnie.
ramiona do tyłu, brzuch wciągnięty, głowa do góry i dzień stanie się lepszy :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 273
Kciuki w dół: 105

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 15.03.2017 08:18
Podkrążone oczy świadczą albo o niewyspaniu się albo o chorobach głównie wątroby, psychiczne problemy typu nerwica, depresja czy inne problemy psychiczne nic nie mają do podkrążonych oczu, kompletnie....
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Konto usunięte
0 0
Dodano: 15.03.2017 08:22
Jak przeprowadzałaś te obserwacje?
-oo, idzie ktoś z podkrążonymi oczami, pewnie ma problemy
?:D
Nie wiem, jak w innych krajach, ale w Polsce co druga osoba ma podkrążone albo z cieniami. Przejdź się w tłumie ludzi i patrz im w oczy, to sama się przekonasz.

@up: Albo taka uroda. Ja mam cienie od zawsze, a jestem zdrowy.

Ostatnio edytowano: 15.03.2017 08:24

KimKolwiek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 15.03.2017 08:29
Także mam cienie pod oczami ale nie zauważyłam u siebie jakiś problemów ze zdrowiem. Mam je od dziecka i są dla mnie zupełnie naturalne ;)
"Hej człowieku na tej ziemi żyjesz tyle lat"
aoiey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 6
0 0
Dodano: 15.03.2017 16:14
Odpowiadając na wszystkie komentarze - nie chodzi mi o to ze ktoś się nie wyspał albo ma chora wątrobę. Ja sama mam podkrążone oczy całe życie które, w moim odczuciu daje mi niezle w kość od dziecka. Jestem zupełnie zdrowa i wysypiam się zazwyczaj.

Tak samo niektóre osoby które znam - te chore na depresje - podkrążone oczy.

Znajomy który popełnił samobójstwo również miał podkrążone oczy.

Mój wujek, który po rozwodzie został zupełnie z niczym i miał depresje tez ma podkrążone oczy.

Moja koleżanka która była wyśmiewana i gwałcona tez ma podkrążone oczy.

Ludzie których mijam na ulicy, nieraz maja podkrążone oczy a ich mimika twarzy nie wyglada tak jakby się często uśmiechali.

Mordercy tez często maja podkrążone oczy.

Takie moje obserwacje. Może podkrążone oczy wynikają z częstego płaczu? Tego nie wiem ale mam wrażenie ze to dużo mówi o człowieku
ramiona do tyłu, brzuch wciągnięty, głowa do góry i dzień stanie się lepszy :)
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 273
Kciuki w dół: 105

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 15.03.2017 18:39
,,Mordercy też często mają podkrążone oczy", a co..., widziałaś jakiegoś? :D
Jak policja złapie morderce, to szczęśliwy nie jest, że pójdzie do kicia, opuszczony wzrok i efekt oświetlenia robią resztę, nic szczególnego, poza tym mój ojciec chorował na depresję i nerwicę, ja też mkałam problemy zdrowotne, dosłownie byłam na pograniczu śmierci, jak to stwierdził lekarz, więc życie nie raz dało mi w kość, ale zero podkrążonych oczu, zarówno u mojego ojca, jak i u mnie, ...no chyba, że zawalę nockę :D
Tak jak pisze Nieznajomy, niektórzy też mają po prostu taką urodę w genach, nic nadzwyczajnego, z kłopotami w życiu nie należy tego łączyć, ani trochę, bo właśnie najczęściej jest tak, że osoby najbardziej szczęśliwe i najlepiej zadbane, po których nic nie widać, mają największe problemy w życiu.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048