Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Pocałunek

clary Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 4
0 4
Dodano: 11.12.2016 18:34
Jaki był wasz pierwszy?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 61
Kciuki w dół: 14

0 0
Dodano: 11.12.2016 18:40
W wieku 17 lat. Bardzo miło wspominam do tej pory.
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 151
Kciuki w dół: 24

3 0
Dodano: 11.12.2016 19:35
Nie pamiętam.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 61
Kciuki w dół: 14

0 0
Dodano: 11.12.2016 19:43
Nie pamiętam.
W sumie wygodnie :D
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Chesterfield Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 16
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 05.01.2017 09:15
Pod salą gimnastyczną, ponad rok temu. Nie było najlepsze i z niewłaściwą osobą
"Ta gadka jest pozytywna kiedy pisze linię
Robiłem twoją byłą zostawiłem jej malinę"
LoveAlanWalker Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 05.01.2017 17:25
Pojechalismy w gimnazjum na wycieczkę szkolną do galerii w pewnym mieście nieopodal ktorego mieszkał chlopak poznany przeze mnie 2 miesiące przed tym więc postanowilam go tam ściągnąc bo bardzo mi się podobał,ja jemu tez i podjelam decyzje ze to idealny moment na pierwsze spotkanie poza internetem.Przyjechałam do galerii i czekałam na ławce.Kiedy patrzyłam w telefon pisząc z nim on stanął nade mną.Ja wtedy popatrzyłam się w gore,zobaczyłam go poraz pierwszy,uśmiechał się do mnie,wstałam i przytuliłam się do niego z całej siły.
Potem przez około godzine chodziliśmy w kółko po całej galerii trzymając się za ręce,wszyscy moi znajomi mnie z nim widzieli,cala klasa się ze mnie śmiała,ale ja miałam na to wywalone,wtedy liczył się tylko on.
Potem poszliśmy do kina na film,on poczekał na mnie 2.5 godziny po czym mieliśmy juz wracac do domu.Odprowadził mnie pod autobus.Wszyscy weszli juz do środka,nauczycielki mnie poganiały zebym szybko tez wsiadala bo juz czas jechac a my we dwoje tak staliśmy trzymając się za ręce,patrząc sobie głęboko w oczy,po czym mnie pocalował.To trwało ułamek sekundy,ale zapamiętam to na zawsze,mimo,że już nie jestem z tym typem :)
Margo827 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
0 0
Dodano: 26.01.2017 23:14
mnie mój (wtedy) chłopak pocałował a właściwie obślinił. ja zaskoczona zapytałam dlaczego to zrobił. a on do mnie:bo dawno tego nie robiłem kotku :D romantycznie

Ostatnio edytowano: 26.01.2017 23:16

Reezu1337 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1

Pisze z: Łódź
1 0
Dodano: 01.02.2017 20:52
Moja dziewczyna grała w cos ( pewnie simsy), a ja ją pocałowałem ( a raczej ona mnie heh ) :v
.
excomunicated Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
0 0
Dodano: 06.02.2017 01:17
2 gimnazjum. Ja obleśny gruby typ z przetłuszczającymi się włosami zawsze miałem jakąś łatwość rozmowy z dziewczynami, na przerwie podczas rozmowy z jedną ze znajomych ta nagle zaczęła się ze mną całować (Najlepsza dziewczyna w szkole 10\10) Nie zapomnę tego nigdy :)Później dzięki niej poznałem swoją dziewczynę z którą jestem 6 lat a mieszkamy razem od 3 :)
Lu324 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 07.02.2017 23:07
Mimo, że nie jestem lesbijką, mój pierwszy był z przyjaciółką, teraz już byłą :p W wieku 16 lat, podczas pierwszego naszego spotkania, gdyż poznałyśmy się przez internet
ammakotta666 Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 25.02.2017 23:46
6kl SP. Byłam z moim chłopakiem (byłym już) koło tygodnia. Byliśmy wtedy na dworzu z 2 koleżankami, on musiał już iść więc dziewczyny się pożegnały na szybko i poszły do parku, żeby tam na mnie poczekać. Byl 2 lata starszy i wiedział, że to mój pierwszy pocałunek, a ja sie wstydziłam. W końcu mnie pocałował.. a odchodząc krzyknął
:"no i tak się masz całować!!" ...:D
Konto usunięte
0 0
Dodano: 27.02.2017 10:23
Też nie pamiętam
niktwazny12 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 18.04.2017 21:53
nie jestem lesba ale był on z moja kuzynką . Po prostu wtedy miałam zakładany aparat na zęby i bardzo podobał mi sie jeden chłopak . podejrzewalam ze ja mu tez . wiec chcialam "sprawdzic " zy jak bede s8e z nim juz calowac to bardzo beda przeszkadzac te klamerki na zebach . milo wspominam bo bylo to calkiem niezle hahahaha
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 3

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 80 441