Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nie potrafię z nim zerwać

Ula05 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 18.04.2017 08:50
Jestem w 5 letnim związku, od roku zaręczona. Mam 23 lata, mieszkamy razem. Nie układa nam się, jest monotonnie w każdym aspekcie. Próbowałam ratować ten związek, ale nie jestem szczęśliwa, dotarło do mnie, że jestem z nim dlatego, bo mi go szkoda, boję się, że sobie nie poradzi i nie potrafię z nim zerwać. Próbowaliśmy się rozstać wiele razy, każdy kończył się jego płaczem i obietnicami, że będzie lepiej, że każdy z nas będzie się starał. Sama nie wiem co robić, czego chcę, czego oczekuję, pogubiłam się strasznie, ale nie chce tego ciągnąć i wpędzać go w lata, skoro wiem, że kiedyś nastąpi koniec.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
asus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 2
1 0
Dodano: 20.04.2017 11:38
Poradzi sobie, po 5 latach trochę czasu mu to zajmie zanim się pozbiera, ale da radę. Pewnie stanie się chujem dla kobiet i będzie je później wykorzystywał, ale spoko, w końcu mu się znudzi :-) Tobie wystarczy nowy bolec i uczucie, że "w końcu jesteś szczęśliwa", facetowi nie do końca. 30 lasek czasami nie wystaczy, ale spoko. Da sobie radę, zrywaj :-)

Ostatnio edytowano: 20.04.2017 11:39

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 108 059