Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nie lubie siebie

martynqa12345 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 20.03.2017 22:07
Mam 14 lat... Czuje sie brzydka, mimo ze inni mowia mi ze jestem ladna, czuje sie niekomfortowo przy innych bo czuje ze nie wygladam dobrze. Nie jestwm jakąś "modnisią" przejmującą sie tylko urodą, bo obchodza mnie takze inne wartosci. Tylko brakuje mi poczuc sie dobrze we wlasnym ciele. Zazwyczaj gdy widze ladna dziewczyne mowie sb "czemu ja taka nie jestem?". Poradzcie mi. Co mam zrobic zebym ujrzala lepszą wersje siebie i nie patrzyla na wady?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 265
Kciuki w dół: 101

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 21.03.2017 09:09
Myślisz, że tylko Ty tak masz..., prawie każda dziewczyna ma kompleksy itp., ja też jak patrzę na jakąś ładniejszą dziewczynę mam to samo w głowie ,,czemu ja taka nie jestem" :D , ale wiesz co ja robię... skupiam się na wadach tych kobiet, bo każda je ma ;) , jedna ma krzywe nogi, inna ma odstakące uszy, jeszcze inna ma sianowate włosy, każda kobieta ma wady i zacznij u innych na nie patrzeć, a swoje olewaj, bo tak jak piszę, każda kobieta to ma i to czy się tym przejmujesz jest tylko kwestią psychiki ;)
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
0 0
Dodano: 21.03.2017 14:27
Dzieki za porade ;)
szalona24 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 5
0 0
Dodano: 21.03.2017 15:49
Niewiem ale widocznie my Martyny tak mamy
0 0
Dodano: 21.03.2017 15:52
xD
girl55055 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
0 0
Dodano: 22.03.2017 22:56
Najlepiej przestać się porównywać. Nie ma co wytykać innym wady, bo to nie o to chodzi. Po prostu znajdź w sobie dobre cechy i skupiaj się na nich. Każda dziewczyna ma swoje atuty. Też przez to przechodziłam, ale uwierz, musisz po prostu pokochać siebie. Z resztą w Twoim wieku jeszcze dużo się zmienia. Jeśli potrzebujesz porozmawiać pisz ;)
0 0
Dodano: 22.03.2017 22:58
Dziekuje. Jednak na tym swiecie sa jeszcze ludzie ktorzy przejmą sie innymi ;) To mile
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 10

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 83 468