Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mialem przyjaciólke.

nieszczesliwy90 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.08.2017 20:17
Czesc. Mialem przyjaciolke z którą bardzo dobrze sie dogadywalem muwilismy sobie o wszystkim, robilismy sobie malinki na szyi policzkach , przytulalismy sie , calowalismy. Noi ja sie zakochalem w niej ale ukrywalem to. Pewnego dnia juz nie wytrzymalem i napisalem jej to ze ja kocham a ona zapytala czy to tak na serio i powiedziala ze nie mozemy byc razem poniewaz mnie nie kocha. Moim zdaniem dawala mi sygnaly ze chce ze mną byc ze mnie kocha. i najbardziej mnie zabolalo to ze po tej akcji z tym kocham cie juz sie do mnie nie odzywala ani nic a widywalismy sie codziennie nawet glupiego czesc nie powiedziala :( bardzo mi jej brakuje. macie jakies rady aby ja odzyskac ?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
znawczyni Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 3

Pisze z: Warszawa
1 2
Dodano: 04.08.2017 21:12
spróbuj z nią na spokojnie szczerze porozmawiać, ona powinna cb wysłuchać, nie możecie być razem, ale chociaż ratuj z nią przyjaźń i nie martw się tego kwiata jest pół świata, przeproś ją za to i wytłumacz, że chcesz nadal się z nią przyjaźnić, ale tylko przyjaźnić, czyli jak dawniej, może ona to zrozumie.
nieszczesliwy90 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 04.08.2017 23:01
heh jest pol swiata tego kwiatu ale drugiej takiej nie znajde ładna piekny usmiech zajebisty charakter i duzo duzo innych
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155