Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

mastrubacja..

Angelika5 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 4
0 2
Dodano: 21.09.2017 19:29
Hej. Mam 13 lat, jestwm dziewczyną. Chciałabym zacząć masturbacje, jak? Gdzie mam wkładać palce, jeden, dwa? jak mogę sobie dogodzić? :/
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 155
Kciuki w górę: 286
Kciuki w dół: 34

Pisze z: Zamość
4 1
Dodano: 21.09.2017 19:39
Skoro nie czujesz tak mocnej potrzeby tego to nie zaczynaj.
Angelika5 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
0 2
Dodano: 21.09.2017 19:44
ale ja chce

4 1
Dodano: 21.09.2017 20:29
ale ja chce
Chcieć, a czuć mocną potrzebę to dwie różne sprawy. Poczytaj sobie o konsekwencjach masturbacji w bardzo młodym wieku to może trochę Cię oświeci. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i dopiero zacznij się tym interesować. Wątpię żeby dzieci w Twoim wieku miały aż takie chcice.
Venddeta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 140
Kciuki w górę: 94
Kciuki w dół: 18

Pisze z: Tybet
2 1
Dodano: 27.09.2017 23:40
ale ja chce
Chcieć, a czuć mocną potrzebę to dwie różne sprawy. Poczytaj sobie o konsekwencjach masturbacji w bardzo młodym wieku to może trochę Cię oświeci. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i dopiero zacznij się tym interesować. Wątpię żeby dzieci w Twoim wieku miały aż takie chcice.
I tu cie spirit zaskocze.. Ale 13 potrafią mieć chcice o jakiej się filozofom nie śniło.. Ba! Co raz częściej dochodzi do tego że dziecko rodzi dziecko jak ta 9 latka z Azji. :D
Szczerość jest cechą odważnych i przywilejem nielicznych

1 1
Dodano: 28.09.2017 00:38
ale ja chce
Chcieć, a czuć mocną potrzebę to dwie różne sprawy. Poczytaj sobie o konsekwencjach masturbacji w bardzo młodym wieku to może trochę Cię oświeci. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i dopiero zacznij się tym interesować. Wątpię żeby dzieci w Twoim wieku miały aż takie chcice. I tu cie spirit zaskocze.. Ale 13 potrafią mieć chcice o jakiej się filozofom nie śniło.. Ba! Co raz częściej dochodzi do tego że dziecko rodzi dziecko jak ta 9 latka z Azji. :D

Ja tam nie wiem w moich czasach i otoczeniu dzieci myślały o czymś innym, a nie że im się ruchać chce. Według mnie im wcześniej zaczną tym bardziej się nakręcą na to, a wiadomo że takim głupoty często po głowie chodzą.
DeutschLiebe Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Warszawa
0 1
Dodano: 05.10.2017 19:00
ale ja chce
Chcieć, a czuć mocną potrzebę to dwie różne sprawy. Poczytaj sobie o konsekwencjach masturbacji w bardzo młodym wieku to może trochę Cię oświeci. Poczekaj jeszcze 2-3 lata i dopiero zacznij się tym interesować. Wątpię żeby dzieci w Twoim wieku miały aż takie chcice.ale ja chce

Akurat nieświadomie masturbuje się każdy bobas ;)

Ostatnio edytowano: 05.10.2017 19:01

DeutschLiebe Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Warszawa
2 0
Dodano: 05.10.2017 19:04
Nic sobie nie wkładaj...
Pierw poznaj dobrze swoje ciało, potem możesz pomasować łechtaczkę albo zabawić się z misiem ;)
Przejrzyj google, jest tego pełno.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048