Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

mam mętlik w głowie

tajemnicza_dziestka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 20.03.2017 21:32
Mój narzeczony pisze z dziewczyną której nienawidze ponieważ kiedyś się do Niego migdaliła gdy ja byłam obok a On nic z tym nie robił twierdząc do dziś że nic nie zauważył gdy wszyscy nawet jego mama to widziała...ale pisał z nią o tym ze bardzo chcą się spotkać ale nie ma kiedy, mieli się spotkać w tym dniu co czytałam jego wiadomości (wiem że nie powinnam ale coś mnie tkneło) bo ja miałam zostać w domu, ale stwierdziłam że jednak pojadę do Niego to on na szybko odwołał z nią spotkanie, aha i jeszcze usuwa ich każdą rozmowe :(
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 265
Kciuki w dół: 101

Pisze z: Gdańsk
0 1
Dodano: 21.03.2017 09:01
Zerwij z nim, tu nie ma nic do gadania, chłopak chce Cię zdradzić (a może nawet już to zrobił), a na zdradę jeszcze świadomą nie da się nic poradzić poza zerwaniem, znajdź sobie lepszego chłopaka, normalnego, takiego, który będzie Cię szanował i kochał, bo Twój obecny, ani Cię nie szanuje, ani nie kocha, szkoda Twojego życia i Ciebie :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
tajemnicza_dziestka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 21.03.2017 09:05
to jest druga taka sytuacja, ale tak na codzień jest zawsze super, no wiadomo, kłócimy się czasem nawet o pierdoły, ale widzę że mnie Kocha
Paproc Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 01.04.2017 20:05
Zgadzam sie z Moniką. Szkoda tracic czasu zamartwianie sie czy z nią piszę.
asus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 20.04.2017 11:59
Gdyby facet miał zrywać z kobietą o każdą rzecz, która mu się nie podoba, to byłybyście same jak palec. Marudne, czepliwe, wymagające bezsensownych rzeczy, leniwe i nielogiczne istoty. Facet ma prawo mieć koleżanki i o ile nie terroryzuje Cię, że nie możesz mieć kolegów, to po prostu się odczep i daj mu mieć koleżanki.

Ostatnio edytowano: 20.04.2017 12:01

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 10

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 83 468