Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam 22 lata i nie cierpię kobiet

wypalony5991 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 21
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 1
2 0
Dodano: 09.09.2017 14:13
Wszystko co złe w moim życiu jest wyłącznie ich zasługą. Matka pijak na stanowisku, a rowiesniczki mnie zlewają tylko i wyłącznie dlatego, że jestem romantykiem, który ma swoje zasady. Dlatego rośnie we mnie mizoginia
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kuba22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 15

1 0
Dodano: 11.09.2017 13:12
czasem one nie sa warte poswiecania im czasu :P
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 155
Kciuki w górę: 286
Kciuki w dół: 34

Pisze z: Zamość
1 0
Dodano: 11.09.2017 15:33
Wszystko co złe w moim życiu jest wyłącznie ich zasługą. Matka pijak na stanowisku, a rowiesniczki mnie zlewają tylko i wyłącznie dlatego, że jestem romantykiem, który ma swoje zasady. Dlatego rośnie we mnie mizoginia

Większość facetów ma taki okres że wolą być sami niż wiązać się z kobietą, więcej problemów niż pożytku ze związków jest. Ale człowiek z czasem potrzebuje bliskości drugiej osoby i tylko dlatego szuka swojej połówki.
Legionistka13 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0

0 1
Dodano: 21.09.2017 15:54
nie zwalaj winy na kobiety a poszukaj winy w sobie
wypalony5991 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 21
Kciuki w górę: 8
0 1
Dodano: 21.09.2017 21:34
Ech,masz 13 lat ,jak będziesz starsza koleżanko,zmądrzejesz :).
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 155
Kciuki w górę: 286
Kciuki w dół: 34

Pisze z: Zamość
1 0
Dodano: 21.09.2017 21:40
Ech,masz 13 lat ,jak będziesz starsza koleżanko,zmądrzejesz :).
Albo nie.
nohejcotam Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 23.09.2017 23:20
Z niektórymi chłopakami-romantykami (nie wiem czy mówię tu o Tobie, czy nie, ale da się to czasem zauważyć po prostu) bywa tak, że za bardzo angażujecie się od początku, proponujecie miliard randek, koncertów, wypadów i tak dalej, co często męczy kobietę. Nie mówię, że w tym wypadku tak jest. Jeżeli teraz uważasz, że to nie ten czas to naprawdę warto zaczekać, aż wykorzystasz swoją naturę romantyka :D z kobietami bywa ciężko, a może nie tyle bywa, co kobiety bardzo utrudniają Wam, mężczyznom życie, poprzez różne gierki i wyimaginowane wymagania. Mimo wszystko, życzę powodzenia w szukanie jednej jedynej :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048