Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam 22 lata i nie cierpię kobiet

wypalony5991 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 37
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 1
2 0
Dodano: 09.09.2017 14:13
Wszystko co złe w moim życiu jest wyłącznie ich zasługą. Matka pijak na stanowisku, a rowiesniczki mnie zlewają tylko i wyłącznie dlatego, że jestem romantykiem, który ma swoje zasady. Dlatego rośnie we mnie mizoginia
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kuba22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 26
Kciuki w dół: 2

1 0
Dodano: 11.09.2017 13:12
czasem one nie sa warte poswiecania im czasu :P
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 212
Kciuki w górę: 344
Kciuki w dół: 49

Pisze z: Zamość
1 0
Dodano: 11.09.2017 15:33
Wszystko co złe w moim życiu jest wyłącznie ich zasługą. Matka pijak na stanowisku, a rowiesniczki mnie zlewają tylko i wyłącznie dlatego, że jestem romantykiem, który ma swoje zasady. Dlatego rośnie we mnie mizoginia

Większość facetów ma taki okres że wolą być sami niż wiązać się z kobietą, więcej problemów niż pożytku ze związków jest. Ale człowiek z czasem potrzebuje bliskości drugiej osoby i tylko dlatego szuka swojej połówki.
Legionistka13 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0

0 1
Dodano: 21.09.2017 15:54
nie zwalaj winy na kobiety a poszukaj winy w sobie
wypalony5991 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 37
Kciuki w górę: 9
0 1
Dodano: 21.09.2017 21:34
Ech,masz 13 lat ,jak będziesz starsza koleżanko,zmądrzejesz :).
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 212
Kciuki w górę: 344
Kciuki w dół: 49

Pisze z: Zamość
1 0
Dodano: 21.09.2017 21:40
Ech,masz 13 lat ,jak będziesz starsza koleżanko,zmądrzejesz :).
Albo nie.
nohejcotam Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 23.09.2017 23:20
Z niektórymi chłopakami-romantykami (nie wiem czy mówię tu o Tobie, czy nie, ale da się to czasem zauważyć po prostu) bywa tak, że za bardzo angażujecie się od początku, proponujecie miliard randek, koncertów, wypadów i tak dalej, co często męczy kobietę. Nie mówię, że w tym wypadku tak jest. Jeżeli teraz uważasz, że to nie ten czas to naprawdę warto zaczekać, aż wykorzystasz swoją naturę romantyka :D z kobietami bywa ciężko, a może nie tyle bywa, co kobiety bardzo utrudniają Wam, mężczyznom życie, poprzez różne gierki i wyimaginowane wymagania. Mimo wszystko, życzę powodzenia w szukanie jednej jedynej :)
sad_girl-98 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 21.11.2017 09:18
Wiesz, każda dziewczyna jest inna. Tamte Cię olały, ale to nie oznacza, że wszystkie są takie same, nie można tak zakładać. Na pewno jest gdzieś jakaś dziewczyna, która zaakceptuje Cię takim jakim jesteś, czyli tym romantykiem, i będzie to doceniała. Tylko po prostu na początku bądź ostrożny, bądź pewny, że to jest właśnie ta.
Czesio Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 1

Pisze z: Lublin
0 0
Dodano: 21.11.2017 14:22
O stary... po profilu przypuszczam że jesteś rasowym neurotykiem.... Weź się w garść i idź do specjalisty. Polecam psychologa, uwierz mi że pomoże, bo jak nic z tym nie zrobisz, to odwalisz gdzieś kite i dopiero będzie kwas... :D Głowa do góry! :) I miłego dnia! :)
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155