Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam 18 lat i nie robię prawa jazdy

Kala98 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1

0 1
Dodano: 06.09.2016 11:32
18 urodziny miałam w styczniu i nadal nie robię prawa jazdy. Nawet nie próbowałam i nie chcę na razie robić ponieważ nie mam czasu. Z resztą nawet nie jest mi na razie potrzebne to prawo jazdy. Za rok przeprowadzam się do dużego miasta i wolę korzystać z komunikacji miejskiej. Wszyscy znajomi z klasy zrobili prawo jazdy lub robią a zarazem się dziwią dlaczego ja nie robię. Czy ze mną jest coś nie tak że nie chcę robić dziś czego na razie mi się nie przyda i nie robię tego dla szlaku jak większość?
"Kot jest domowy na tyle, na ile mu to odpowiada."
- Saki
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 151
Kciuki w dół: 24

3 0
Dodano: 06.09.2016 11:41
Wy serio przejmujecie się takimi rzeczami jak wszyscy robią prawa jazdy a mnie nie jest potrzebne? Serio uważacie że wtedy jest z wami coś nie tak....?
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 260
Kciuki w dół: 100

Pisze z: Gdańsk
0 2
Dodano: 06.09.2016 13:15
Ja mam 20 lat i również nie mam prawa jazdy :) , więc wyluzuj..., Twoi znajomi robią to prawo jazdy ,,bez głowy", byle dla szpanu, a potem jest w gazetach ,,19-latek jechał za szybko miał śmiertelny wypadek", więc nie patrz na innych, a na siebie :) , mam jeszcze znajomą, która jest jeszcze starsza, ma 26 lat i również nie ma prawa jazdy, także luz i rób tak, byś to Ty była szczęśliwa :)
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Dżasta21 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 07.09.2016 16:59
mam 21 lat i nie mam prawka i nawet mi się nie spieszy z robieniem. To żaden wstyd :) Im dupa rośnie Tobie nie hehe ;)
Avalon Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 4

0 0
Dodano: 07.09.2016 17:03
Też mam 20 lat i również nie mam prawa jazdy. Aczkolwiek przymierzam się do zrobienia, powolutku - skoro nie jest Ci potrzebne, bez sensu wydawać na nie pieniądze, które będziesz mogła wydać na coś bardziej niezbędnego lub dołożyć do przeprowadzki.
"Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to ci pamiątki przyniesie."
agama21 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1

0 0
Dodano: 07.09.2016 17:34
Ja natomiast mam 21 lat... i owszem zaczęłam kurs- po czym go przerwałam...
Nie nadaję się do tego, stresuje mnie jazda samochodem.
Nie chcę prawka i nie będę go robić- a to co ludzie pomyślą to najmniej mnie obchodzi ;)
Konto usunięte
0 0
Dodano: 11.09.2016 10:48
18 lat skończyłam w marcu :) Również prawka nie potrzebuję, poruszam się komunikacją miejską. Ale szczerze? Żałuję, że nie zrobiłam od razu, tylko odkładałam. Teraz kompletnie na to nie mam czasu a tak to bym miała z głowy ;).
Nie rób tego co inni .. Rób to, co Ty chcesz. Skoro uważasz, że nie potrzebujesz, to po co chcesz wydawać kasę? To nie jest 'nic'
Jak uznasz, że potrzebujesz, wtedy zrobisz ;)
samotniczka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 06.12.2016 22:36
ja zrobilam prawko w wieku 28 lat ! :D teraz sie zastanawiam czemu tak to odwlekalam ;p
Invincible Wróżbita Maciej
Postów na forum: 36
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 11

0 0
Dodano: 20.12.2016 19:13
Tyle teraz tych wypadków się zdarza w Polsce, że ludzie boją się robić prawo jazdy.
Jeszcze można spotkać na drodzę osobą pijaną za kierownicą
Nie osądzaj mnie tak samo jeśli mnie nie znasz ;)
Konto usunięte
0 1
Dodano: 21.12.2016 09:44
Prawo jazdy powinno się zrobić, jeśli mieszka się na wsi, bądź w małym mieście. Kupujesz autko za 2 tys. i jedziesz, gdzie chcesz. Nie trzeba mieć fury, "żeby sąsiedzi widzieli".
Bi_mikolaj Wróżbita Maciej
Postów na forum: 172
Kciuki w górę: 103
Kciuki w dół: 17

1 0
Dodano: 21.12.2016 11:14
Ja mam 20 lat i też nie robię prawka. Mam tak jak Ty. Chce przenieść się do dużego miasta i zamiast hajs na prawko/auto przeznaczyć wolę odłożyć by mieć coś na start ;)
Moje gg: 61158714

Zapraszam do gry "Paladins" pod ten link ;) I Ty i ja dostaniemy nagrody dodatkowe :D
https://www.paladins.com/play-for-free/?ref=AlienCMG
przemqq Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 10.01.2017 00:04
Ja mam 22 lata, chyba teraz zacznę robić prawo ale z drugiej strony najgorsze jest odkładać na później jak ja :) z prawkiem lepiej cv wygląda

Ostatnio edytowano: 10.01.2017 00:06

Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 82
Kciuki w dół: 31
0 0
Dodano: 10.01.2017 13:01
Ja zrobiłem prawko B krótko po 18 i nie żałuję mimo że potem dwa lata nie jeździłem i wszystko zapomniałem. Dlaczego? Nie mam zwyżki na oc za nowego kierowcę, jakichś śmiesznych naklejek, egzamin był na starych zasadach więc łatwiejszy. Jedyne czego żałuję to że nie zrobiłem prawka na A, bo wtedy kosztowało 600zł, a teraz nie dość że podzielili to na kilka kategorii to jeszcze każda z nich kosztuje 2x tyle. No i była wyznaczona trasa więc zdać nie było problemem.
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 82
Kciuki w dół: 31
0 0
Dodano: 10.01.2017 13:14
, a potem jest w gazetach ,,19-latek jechał za szybko miał śmiertelny wypadek",
Każdy kto zrobi prawko powoduje od razu wypadki? Z resztą co za różnica czy 19 czy 40-latek

Jeszcze można spotkać na drodzę osobą pijaną za kierownicą

Bardziej bałbym się spotkać kobietę albo starego dziadka za kierownicą, nie wierz w propagandę o "pijanych mordercach" :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 79 619