Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam 15 lat a jestem plaska jak deska

ankakrasanka123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 0
4 0
Dodano: 21.09.2016 20:31
Czesc jak juz wczesniej wspomnialam mam bardzo male piersi wrecz znikome moze ma ktoś jakies porady lub sposoby (skuteczne) aby byly troche wieksze. Pierwsza miesiaczke dostalam jakies 3 miesiace temu mimo wszystko zle sie czuje z tym ze przy moich kolezanka jestem wrecz decha. Tylko prosze nie piszcie mi tylko ze urosna i ze pownnam zaakceptowac siebie. Jesli ma ktos fajne i skuteczne sposoby bylabym wdzieczna jakby je napisal ;)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 258
Kciuki w dół: 100

Pisze z: Gdańsk
4 0
Dodano: 21.09.2016 22:05
Sama taka kiedyś byłam, więc wiem jak to jest :P
Co do piersi..., masz 15 lat..., piersi mogą Ci jeszcze urosnąć, a żadne specjalne odżywianie czy ćwiczenia nie powiększą Ci piersi..., więc z tym po prostu poczekaj..., u niektórych dziewczyn rosną one szybciej, a u niektórych później..., co nie znaczy, że w wieku 20 paru lat będziesz miała małe piersi..., mogą Ci urosnąć później, ale bardzo szybko..., więc z tym po prostu musisz się na razie pogodzić i dać temu czas :P
A co do bycia dechą..., o piersiach już napisałam, że nic z tym nie zrobisz, ale możesz zrobić z resztą ciała, jak np. z nogami, tyłkiem itd...., a jak...: ĆWICZENIA, ja ćwiczyłam dwa razy dziennie po 10 minut, czyli dziennie 20 minut ćwiczeń, ćwiczyłam nogi, brzuszki i robiłam po 10 przysiadów (muszą być koniecznie proste plecy, nie można przy przysiadach, ani trochę się zginać, jakbyś na baczność te przysiady robiła ;) ), już po miesiącu były efekty, a po pół roku miałam i mam nadal taki tyłek, jak te dziewczyny z Insta co się ,,lansują", że myślą, iż są najlepsze ;) , także głównie ćwiczenia..., bo tyłek, nogi itd., to są mięśnie..., a mięśnie trzeba wyćwiczyć, nie ma innej rady :P , dodatkowo przy budowaniu masy mięśniowej trzeba jeść dużo białka, czyli jajka, twaróg, ser, mięso drobiowe typu kurczak czy indyk itp...., białko wspomaga przyrost masy, ale takiej zdrowej, gdyż nie wspomaga przyrostu tłuszczu :P i to tyle co mogę Ci polecić..., jedz więcej białka i ćwicz..., resztę zrobi dorastanie i natura.... i nie przejmuj się tak innymi, patrz na siebie :)
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
ankakrasanka123 Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 6
5 0
Dodano: 21.09.2016 23:23
bardzo dziekuje za odpowiedz co do tylka nog i brzucha to bardzo lubie te czesci ciala tylko biustu brak ;/ ale chetnie pocwicze
Pozdrawiam ;)
Konto usunięte
3 1
Dodano: 22.09.2016 08:56
Nie patrz na koleżanki, jedna ma lepsze geny, druga szybciej dorasta, a trzecia jest otyła. No i staraj się brać pod uwagę ewentualność, że może nie będziesz mieć dużych. Kobiety z małym biustem potrafią być seksowne, piersi to nie wszystko.
lilii24 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 3
2 3
Dodano: 23.09.2016 13:12
serio ? takie problemy masz ? masz dopiero 15 lat , wiec spokojnie piersi moga jeszcze urosna a jak nie to uwierz mi ludzie maja wieksze problemy niz rozmiar piersi
Piernik16 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 1
4 1
Dodano: 05.10.2016 22:22
Ja mam 16 lat. I lubię dziewczyny które są "płaskie" Albo mają małe piersi. Jeśli masz problem z zaakceptowaniem siebie musisz poczekać aż urosną same... Moja koleżanka rok temu też była "deską" Teraz ma tak jak ona to mówi "fajne cycki", też musiała czekać.
endorse Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 13.12.2016 23:17
Podobno masaż coś daje ale ja w takie techniki średnio wierzę :/ ogólnie z doświadczenia mogę powiedzieć ci że duże piersi to nie tylko "fajny wizual" ale też ból kręgosłupa i problemy z doborem stanika i ubrań. Ciesz się z tego co masz. Ja przy wzroscie 160cm noszę biustonosz 75F i nie, nie jestem otyła, koleżanki niby zazdroszczą ale co mnie kręgosłup boli to moje ;)

Ostatnio edytowano: 13.12.2016 23:18

Konto usunięte
0 0
Dodano: 14.12.2016 08:47
przy wzroscie 160cm noszę biustonosz 75F i nie, nie jestem otyła
dzizus krajst, przyprawisz dziewczynę o jeszcze większe kompleksy :|
Zyciejestnowela Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 19.12.2016 22:52
Cierpliwości, bo wzrostu nie przyspieszysz. Polecam biustonosz z push appem. Sama używam cycki o połowę większe.
TaNajPiekniejsza Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 26
Kciuki w dół: 35
0 0
Dodano: 15.01.2017 20:34
jeny jak ci zazdroszcze ja bym wgl nie chciala miec piersi ale mama ;c
☆TNP☆
Kawaii Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 2

Pisze z: To przecie anonimowa strona przepraszam bardzo :-)
0 0
Dodano: 13.05.2017 21:35
mysle ze skoro jestes jeszcze dzieckiem to moga ci urosnac. coz... ale tez moga takie zostac chyba no to wtedy nwm nie znam sie bardzo ale moze jakies takie specjalne staniki ? sr nie znam sie na tym. kurwa nwm pokochaj sb nie przejmuj sie tym to nie cycki sa najwazniejsze mimo ze wiele mezczyzn ( i lesbijek ) tak twierdzi coz jestem mezczyzna ale mysle ze tocnie wyglad jest najwazniejszy. docen siebie :)
Cześ :) uwirlbiam przeklinac, lubie kosciol i jestem patriota :) wesolym patriotą powiadam wam dobry ziomek do rozmoe jestem
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 75 986