Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kochać czy ranić ?

Invincible Wróżbita Maciej
Postów na forum: 36
Kciuki w górę: 14
Kciuki w dół: 11

1 2
Dodano: 28.12.2016 23:46
Czy niektórzy nie wie ci to jest " MIŁOŚĆ" ?
Różne trafiają się sytuacje związane z miłością..
Każdy ma problemy związku...
Chyba każdy chce być szczęśliwy, tak?
Założyć rodzinę, co?
Kłótnią nic nie pomożecie.

Każdy dziewczyna chcę mieć tego jedynego. Który by kochał z całego serca. Co by wiedziała że może na niego bardzo liczyć i ufać. Usłyszeć słowa typu " Kocham cie", " Jesteś ta jedyna" lub " Nie zostawię cie w trudnych sytuacjach" Żeby wiedziała że jest bezpieczna przy tobie. Że ją nie zranisz.

Chłopacy też wolą mieć tą jedyną. Chcą być kochany. Nie każdy facet jest taki sam. Zdarzają się na takie osoby na nienormalne co wolą się pobawić. lub nie biorą pod siebie żadnego obowiązku. ( Tacy tchórzę)
Pobawić to już tak ale już coś zrobić to już nie. Tylko zostawić.. a te dziewczyny zostają same i cierpią przez takich jak wy.. Nie każdy jest taki sam.

Tak jak zdarza się zazdrość.

Dziękujmy że możemy kochać inną osobę, a nie ranić.

Nie osądzaj mnie tak samo jeśli mnie nie znasz ;)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
0 0
Dodano: 29.12.2016 09:27
Czy niektórzy nie wie ci to jest " MIŁOŚĆ" ?
Prawdę mówiąc, nie jest to takie proste. Pochwal się swoją definicją.
Nie prawda
Generalnie, to nie da się być cały czas szczęśliwym. jeśli jest ci "za długo zbyt dobrze", to sam zaczynasz szukać dziury w całym i to jest wymysł natury. No i też wygląda mi to tak, jakbyś twierdził, że bez miłości nie można być szczęśliwym. Ja tam raczej jestem. A jak byłem zakochany, to już niekoniecznie, taka sinusoida wychodziła
Pomogłem i to nie raz.
Założyć rodzinę, co?
Nie, nie chcę. Masz 18 lat i już dzieciaka chcesz? Fajne życie, powodzenia.
Żyjemy w takich czasach, w których mamy jakiś tam wybór drogi życiowej. To ma być twój wybór, a nie twoich rodziców i społeczeństwa RUCHAJCIE SIĘ, BO DAJEMY PINCENT NA BACHORA
Każdy dziewczyna chcę mieć tego jedynego. Który by kochał z całego serca. Co by wiedziała że może na niego bardzo liczyć i ufać. Usłyszeć słowa typu " Kocham cie", " Jesteś ta jedyna" lub " Nie zostawię cie w trudnych sytuacjach" Żeby wiedziała że jest bezpieczna przy tobie. Że ją nie zranisz.
Nie ma problemu. Ja tam lepsze teksty waliłem xD, aż mi się gorąco robi, jak sobie to przypominam
lub nie biorą pod siebie żadnego obowiązku. ( Tacy tchórzę)
Jakiego obowiązku? Związek to nie jest obowiązek.
Nie każdy jest taki sam.
Tak, ale wielu jest podobnych i można ich często wrzucić do jednego wora. To nie jest ironia, taka jest prawda.
Dziękujmy że możemy kochać inną osobę, a nie ranić.
Komu? Dziadziusiowi na chmurce? Sorry, odpada. Trochę bez sensu to zdanie. Nie mamy wielkiego wpływu na to, w kim się zakochamy. Można to jakoś trochę wywołać, powstrzymać, ale do pewnego stopnia. W późniejszych fazach wpływy rosną, ale nadal nie można nazwać tego kontrolą. Więc możesz dziękować losowi, że akurat padło na ciebie. Ale to też bez sensu, bo nasze życia to jeden wielki przypadek.
kachutek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 09.01.2017 13:51
[quote]Czy niektórzy nie wie ci to jest " MIŁOŚĆ" ?
Różne trafiają się sytuacje związane z miłością..
Założyć rodzinę, co?

Chłopacy też wolą mieć tą jedyną. Chcą być kochany. Nie każdy facet jest taki sam. Zdarzają się na takie osoby na nienormalne co wolą się pobawić. lub nie biorą pod siebie żadnego obowiązku. ( Tacy tchórzę)
Pobawić to już tak ale już coś zrobić to już nie. Tylko zostawić.. a te dziewczyny zostają same i cierpią przez takich jak wy.. Nie każdy jest taki sam.

Tak jak zdarza się zazdrość.

Dziękujmy że możemy kochać inną osobę, a nie ran
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 75 648