Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Każdy facet mnie kocha

aoiey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 43
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 6
1 0
Dodano: 19.04.2017 21:49
Hej, przychodzę do Was z takim małym problemem. Mianowicie... mam chłopaka i kilka przyjaciółek. Chłopak jest w porządku, przyjaciółki jak to przyjaciółki - ploteczki, paznokcie, makijaż. Oto moja codzienność. Do pełni szczęścia brakuje mi innych mężczyzn w kręgu moich znajomych. Jakoś zawsze lepiej rozmawiało mi się z facetami, maja oni więcej do powiedzenia, ogólnie lubię ich towarzystwo.

Przez lata się zmieniałam. Z brzydkiego kaczątka po łabędzia. Naprawdę. Zmieniłam kolor włosów, zapuściłam je, schudłam, zaczęłam się malować, lepiej ubierać. Mimo kompleksów staram się o siebie dbać i je ukrywać. Zaczęłam się sobie bardziej podobać, ale i tak nie czuje się perfekcyjna.

Dlatego tez nie rozumiem, dlaczego zakochuje się we mnie każdy facet jakiego poznam. Ja podchodzę grzecznie i niewinnie, nie flirtuję, nie wyróżniam, nie podrywam. A oni sami się zakochują.
Meczy mnie to, bo chciałabym mieć po prostu kumpla, wyjść z nim czasem na piwo, wyzalic się, a tutaj zawsze się okazuje, ze muszę takiemu dać kosza i zerwać kontakt. O wszystkim mówię mojemu chłopakowi, nie mam przed nim tajemnic, przez co on jest mega zazdrosny i kontroluje mnie na każdym kroku. Czyta wiadomości i złości się za każdym razem jak z kimś pisze. Czuje się zmęczona i przytłoczona tym wszystkim. Co powinnam zrobic? :(

+ wybaczcie za tytuł, może się wydać ignorancyjny, ale napisałam tak tylko żeby był krótki i zwięzły.
ramiona do tyłu, brzuch wciągnięty, głowa do góry i dzień stanie się lepszy :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
91tomcio03 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 37
Kciuki w górę: 21
Kciuki w dół: 2

1 2
Dodano: 20.04.2017 22:47
Nie zadawać się z facetami i proste....
Ale nie ubierać się wyzywająco, i może nie że Ciebie kochają, a patrzą na Ciebie jak na obiekt zainteresowania...
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno,by na stacji złych zdarzeń,złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.... "
aoiey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 43
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 6
1 0
Dodano: 21.04.2017 13:24
Nie zadawać się z facetami i proste....
Ale nie ubierać się wyzywająco, i może nie że Ciebie kochają, a patrzą na Ciebie jak na obiekt zainteresowania...

Mam całe życie spędzić zadając się z jedną płcią? To po co istnieje druga? Ja nie chcę nic od nich poza przyjaźnią. Nie ubieram się wyzywająco bo jak już pisałam mam kompleksy, więc raczej podkreślam swoje atuty aby zakryć to co we mnie brzydkie. Cycki mam małe jeśli chodzi o szczegóły, nie mam czego eksponować, a z dużym dekoltem czuje się zle.

Mogę być obiektem zainteresowania. Ale jak już z takim pobędę sama, to on nagle zaczyna się przystawiać i wyznawać miłość. W tym problem. Chciałabym po prostu mieć kumpla, przyjaciela.
ramiona do tyłu, brzuch wciągnięty, głowa do góry i dzień stanie się lepszy :)
MartiNowy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Świętokrzyskie
2 0
Dodano: 23.04.2017 15:14
Faceci pewnie dlatego tak do Ciebie lgną bo masz fajny charakter i im się podobasz i dlatego każdy próbuje być kimś więcej niż kumplem tak myślę
uwodzicielka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0

Pisze z: Lubelskie
0 0
Dodano: 24.04.2017 18:49
mam ten sam problem
Socul Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w dół: 3

Pisze z: Katowice
0 1
Dodano: 24.04.2017 21:56
to z nimi nie flirtuj ;)
~Gówniara
gosiek1997 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 0
Dodano: 25.04.2017 00:28
mam naprawde dokladnie to samo, wczesniej mi sie to nawet podobalo, kolezanki mi zazdroscily i wgl.
ale teraz mam meza, dziecko, mam swoja rodzie, a faceci nie daja za wygrana, mimo ze wiedza ze mam meza i dziecko, to im nie przeszkadza. tez nie wiem jak z tym sobie poradzic. nie ubieram sie wyzywajaco, ubieram sie normalnie. ich fascynuje to ze dbam o siebie jak stwierdzil moj maz
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 4

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 86 842