Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jestem brzydka/przeciętnej urody.

DianaNaWozku Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 19.03.2017 16:10
Nigdy nie zabiegałam o tytuł piękności, bo od zawsze widziałam, że nią nie jestem. Stopniowo przyzwyczajam się do myśli, że uroda typu plain jane może być spoko.
Jednak gdy dużo osób w internetach powiedziało mi, że jestem tłusta i brzydka to czułam się lekko nieswojo
Nagle zapragne.łam być piękna. Jak to zatrzymać?
I nie chodzi mi o tu, że staram się coś zmienić to po prostu myślenie typu "wszyscy są super , ja nie"

Ostatnio edytowano: 19.03.2017 16:15

reklamy ukryte
reklamy ukryte
anonimowy3 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 14
1 1
Dodano: 19.03.2017 18:23
Jestes piekna,niesamowita,unikatowa ,stowrzona na obraz i podobienstwo Boga.Ten co ocenia nie jest warty uwagi,nie przejmuj sie tym.
Gdy jest ci zle,czujesz sie odrzucona,nierozumiana brak ci ciepla i czilosci ze strony innych to zwroc sie do Pana Boga w swej prostocie porozmawiaj z nim opowiedz mu to wszystko z czym ci zle.Pomodl sie a na pewno bedzie lepiej.Nie idz sama.Idz z nim niech On cie prowadzi.

Powodzenia:)
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 273
Kciuki w dół: 105

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 19.03.2017 18:57
Tłusta: schudnij, zacznij ćwiczyć (na wózku też się da ;) ) i wprowadź sobie dietę, unikaj słodyczy i tłustych rzeczy, jedz więcej warzyw, przekąsek typu migdały, pestki dyni, ciastka owsiane, kisiel itp. zamiast zwykłych słodyczy, jedz więcej owoców prócz bananów, awokado oraz brzoskwini, zamiast tego jabłka, gruszki, truskawki, maliny itp., unikaj mięsa wieprzowego i dziczyzny, jedz głównie drób wykluczając kaczkę, która jest strasznie tłusta i niezdrowa :\ , zamiast tego kurczak, indyk oraz gęś, no i mniej nabiału typu sery czy jajka, zbyt dużo kalorii :P , unikaj również potraw smażonych i pieczonych, głównie jedz gotowane dania, posiłki oczywiście małe, ale 4/5 razy dziennie o określonych godzinach, których lepiej się trzymać ;)
Plus jeszcze samozaparcie, by osiągnąć cel ;)

A co do reszty wyglądu typu twarz: zmień może fryzurę, fryzura wpływa na postrzeganie twarzy, może ją pogrubiać, jak i wyszczuplać itp., no i ogólnie dbaj o siebie, bo wygląd to kwestia zadbania, każdy może być piękny, jeśli tylko odpowiednio o siebie zadba, wszystkie te gwiazdy z urodą, jak boginie to efekt licznych zabiegów upiększających, zdrowego trybu życia itp. czyli właśnie ogólnie zadbania, im gorzej wyglądasz, tym bardziej sprawiasz wrażenie, że o siebie nie dbasz i nie stosujesz higieny osobistej, co oczywiście ludzi odpycha.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048