Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak mam to zapomnieć.

Sardynka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 7
0 3
Dodano: 13.04.2017 14:28
Jestem w wieloletmim w związku.Poznałam fajnego faceta z którym świetnie się rozumiałam.Pisaliśmy ze sobą i po 3 latach znajomości i trafem znaleźliśmy się w łóżku.Było nam ze sobą dobrze.Nadal się kontaktujemy ze sobą.Mam teraz wyrzuty sumienia.Jak zapomnieć.:-( :-(
Sardynka2525
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 19.04.2017 20:51
Zerwać ze swoim chłopakiem ? Jedyna racjonalna opcja. Gdybyś kochała swojego chłopaka to byś nie poleciała do łóżka z innym.
asus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 4
1 0
Dodano: 20.04.2017 11:42
Postępuj tak, jak sama byś chciała, aby inny postępowali z Tobą.
Sardynka Wróżbita Maciej
0 2
Dodano: 28.04.2017 14:18
A czy ja źle postępuję
Sardynka2525
Grabek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 06.05.2017 02:04
Paranoja jeszcze sie pytasz czy zle postepujesz czy jak? Zdradzilas chlopaka masz wyrzuty sumienia i tak zle postepujesz do tego jestes nie szczera wzgledem niego .
JohnyBrav0 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 06.05.2017 10:41
A wy od razu hejtujecie, jeżeli kochasz swojego aktualnego partnera powiedz mu o tym i zobaczysz co się będzie działo, jeżeli Ci na nim zależy to walcz o niego, bez powodu go kiedyś nie wybrałaś i bez powodu nie jesteś z nim kilka lat, a co do twojego "kochanka" jeżeli chcesz o nim zapomnieć to po prostu go odstaw na bok i urwij z nim kontakt ? Najprościej tak będzie, albo zacznij walczyć o kochanka i staraj sięo niego jeżeli Cię aktualny chłopak już nie interesuje, albo zostaw oby dwóch i się zdecyduj czego chcesz od życia i od nich. Jeżeli jesteś ogarnięta i zjebałaś coś to spróbuj to naprawić jeżeli Ci zależy :) opcji jest dużo tylko zdecyduj sama czego chcesz, bo to jest najgorsze że za chuja robisz dwóch a sama nie wiesz czego chcesz.
Sardynka Wróżbita Maciej
0 1
Dodano: 12.05.2017 21:40
To że jestem nieszczera to wiem o tym.To nie jest takie proste powiedzieć.Codziennie siedzisz koło tej osoby przy stole i patrzysz jej w oczy.Myślicie że to jest takie łatwe.Nie dla mnie.Nie umiem po prostu i nie wiem czy kiedykolwiek się odważę wyznać prawdę
Sardynka2525
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 17
0 0
Dodano: 24.05.2017 14:18
No tak, a zdradzić tą osobę było łatwo. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność ale widocznie Ty do tego nie dojrzałaś.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 75 986