Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak mam to zapomnieć.

Sardynka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 7
0 3
Dodano: 13.04.2017 14:28
Jestem w wieloletmim w związku.Poznałam fajnego faceta z którym świetnie się rozumiałam.Pisaliśmy ze sobą i po 3 latach znajomości i trafem znaleźliśmy się w łóżku.Było nam ze sobą dobrze.Nadal się kontaktujemy ze sobą.Mam teraz wyrzuty sumienia.Jak zapomnieć.:-( :-(
Sardynka2525
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 97
Kciuki w górę: 133
Kciuki w dół: 26

2 0
Dodano: 19.04.2017 20:51
Zerwać ze swoim chłopakiem ? Jedyna racjonalna opcja. Gdybyś kochała swojego chłopaka to byś nie poleciała do łóżka z innym.
asus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 2
1 0
Dodano: 20.04.2017 11:42
Postępuj tak, jak sama byś chciała, aby inny postępowali z Tobą.
Sardynka Wróżbita Maciej
0 2
Dodano: 28.04.2017 14:18
A czy ja źle postępuję
Sardynka2525
Grabek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 06.05.2017 02:04
Paranoja jeszcze sie pytasz czy zle postepujesz czy jak? Zdradzilas chlopaka masz wyrzuty sumienia i tak zle postepujesz do tego jestes nie szczera wzgledem niego .
JohnyBrav0 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 0

1 0
Dodano: 06.05.2017 10:41
A wy od razu hejtujecie, jeżeli kochasz swojego aktualnego partnera powiedz mu o tym i zobaczysz co się będzie działo, jeżeli Ci na nim zależy to walcz o niego, bez powodu go kiedyś nie wybrałaś i bez powodu nie jesteś z nim kilka lat, a co do twojego "kochanka" jeżeli chcesz o nim zapomnieć to po prostu go odstaw na bok i urwij z nim kontakt ? Najprościej tak będzie, albo zacznij walczyć o kochanka i staraj sięo niego jeżeli Cię aktualny chłopak już nie interesuje, albo zostaw oby dwóch i się zdecyduj czego chcesz od życia i od nich. Jeżeli jesteś ogarnięta i zjebałaś coś to spróbuj to naprawić jeżeli Ci zależy :) opcji jest dużo tylko zdecyduj sama czego chcesz, bo to jest najgorsze że za chuja robisz dwóch a sama nie wiesz czego chcesz.
Sardynka Wróżbita Maciej
0 1
Dodano: 12.05.2017 21:40
To że jestem nieszczera to wiem o tym.To nie jest takie proste powiedzieć.Codziennie siedzisz koło tej osoby przy stole i patrzysz jej w oczy.Myślicie że to jest takie łatwe.Nie dla mnie.Nie umiem po prostu i nie wiem czy kiedykolwiek się odważę wyznać prawdę
Sardynka2525
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 97
Kciuki w górę: 133
Kciuki w dół: 26

1 1
Dodano: 24.05.2017 14:18
No tak, a zdradzić tą osobę było łatwo. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność ale widocznie Ty do tego nie dojrzałaś.
Arianka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Olsztyn
1 0
Dodano: 17.07.2017 17:59
Napisz do mnie na priv
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 3

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 89 961