Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Dylemat po koszu :C

ToMx Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 0

Pisze z: pomorskie
0 1
Dodano: 14.09.2016 14:34
Cześć, mam pewien problem. Gdy przyszły nowe pierwsze klasy (ja byłem w 3, teraz jestem w 4 technikum), zauważyłem pewną bardzo ładną dziewczynę. Przy każdej okazji się za nią oglądałem, co więcej, sam te sytuacje sobie podświadomie tworzyłem, przechadzając się po szkole i jej szukając, udawałem, że jej nie widzę i chodzę w jakimś tam celu. A łaziłem tylko po to, żeby się spojrzeć :)

Po raz pierwszy się tak czułem, nigdy wcześniej tak bardzo się nie angażowałem, więc także po raz pierwszy odważyłem się napisać (znalazłem na fb sam, bo nie znałem jej imienia nawet, ale nie dodałem do znaj.), jakoś przeszło, niby spoko, jak zawsze. Popisaliśmy tydzień i potem, nagle po pierwszym dniu w szkole po przerwie świątecznej akurat, napisała, że nie będziemy już pisać, bo "jej chłopakowi się to może nie podobać" Zdziwiło mnie to, bo wydawało się, że pisze się nam dobrze. Trochę się załamałem, ale i tak mimowolnie ją widziałem w szkole, szukałem. Skończyło się na tym, że po następnym napisaniu i dodaniu do znajomych (spróbowałem, tak o. O dziwo przyjęła.), po dłuższej przerwie, gdy zapytałem dlaczego mnie przyjęła do znajomych, odpowiedziała "no ku***, to że cię przyjęłam, nie znaczy, że musisz do mnie pisać". Trochę niefajnie, nie? Ja jednak dalej chciałem zagaić i odpisałem: "ale mogę" (bo może nie mam takiego przymusu, ale możliwość tak). "Nie, nie możesz." Na tym skończyła się moja rozmowa.
I teraz staram się tylko nie zwracać jej uwagi na siebie, udawać, że naprawdę jej nie widzę itd. Chociaż i tak dalej przyłapuję się na lekkim zerkaniu :p
I tu jest problem. Ja dalej nie mogę przestać myśleć, nie zwracam praktycznie uwagi na żadne inne dziewczyny, a wiem, że po takim czymś powinienem sobie już dawno odpuścić (chyba, że źle odbieram sygnały...). Ale nie mogę. Jak to zrobić?!
W tym roku mam studniówkę i zastanawiam się kogo zaprosić... Bo w sumie nie znam żadnej dziewczyny z mojej szkoły, nie przyjaźnię się, a podoba mi się dalej jedna.
Czy byłoby to bardzo głupie, gdybym spróbował ją zaprosić? (Dodam, że jeszcze słowa nie zamieniliśmy.)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
1 0
Dodano: 14.09.2016 14:56
Nie tylko głupie, ale też poniżające. Nie przychodzą mi do głowy żadne magiczne pomysły, więc powiem: olej ją, nie potrzebujesz jej, ona cię nie chce, więc czemu ty miałbyś ją chcieć. Jest ładna, czy tam piękna? No i co z tego? Na każdym kroku możesz taką spotkać.
Na studniówkę nie musisz iść, ewentualnie pójdziesz sam albo z kuzynką.
ToMx Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 14.09.2016 15:27
No niby tak, ale jakoś cały czas nie mogę przestać myśleć i patrzeć... I nie znalazła się jeszcze taka w moim życiu, co by tak mi namieszała :p A na studniówkę, to racja, najwyżej pójdę sam, chyba że jeszcze kogoś znajdę.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 14.09.2016 15:45
Pragniemy niedostępnego. Zapomnisz o niej maksymalnie do miesiąca czasu.
ToMx Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 14.09.2016 19:54
Tyle, że nie mogę już od prawie 5 miesięcy... Jakoś od kwietnia-maja. ;/
Konto usunięte
0 0
Dodano: 15.09.2016 09:39
Sam sobie wkręcasz tą całą miłość (też tak robiłem xD).
Nawet jakbyś bardzo chciał, to i tak już nic nie ugrasz. Narobisz sobie tylko dodatkowych problemów. Zresztą ta dziewczyna nie jest tego warta, skoro najpierw z tobą pisze (myślała, że chcesz się zaprzyjaźnić? no chyba nie), a potem sobie przypomina o chłopaku, którego nie widziałeś i który sam podjąłby jakieś kroki jeśliby istniał np. napisał do ciebie żebyś się odwalił.
ToMx Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 15.09.2016 23:09
No tak, prawda... Chociaż biorąc pod uwagę dziwną tą sytuację ogolna, to caly czas nawet po tym mialem jakas nadzieje. Nawet raz.mialem wrazenie, ze.sie do mnie usmiechnela, a przechodzilem przez korytarz zupelnie sam. Moze to bylo tylko wrazenie, ale nie wydaje mi się. Moga tez sie smiac z czegos po prostu xD W każdym razie nie mam już żadnych oczekiwań, ale mimo to ciąglę o tym myślę, gdy codzien ja widze w szkole i mijam bez slowa przechodzac centymetr obok...
ToMx Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 05.10.2016 19:03
Odświeżam, bo nadal nie mogę, nie potrafię sobie odpuścić... Tym bardziej po tym co ostatnio się stało. Niby nic takiego. Zaktualizowałem swoje stare zdjęcie profilowe na FB, no i po jakimś czasie... zalajkowała to. Poza tym (może to nic niezwyklego) ogląda każdego snapa na My Story (gdzie też, o dziwo, gdy ją dodałem, to zaakceptowała). Wiem, może przesadnie się ekscytuje, podniecam nie wiadomo czym, ale nie potrafię tego wyjaśnić, że dalej nie umiem sobie odpuścić... Chyba jest na to logiczne wytłumaczenie? :)
Konto usunięte
0 0
Dodano: 05.10.2016 19:53
Mistrzu, daj sobie spokój. Pozwolę sobie tu użyć pewnego i bardzo trafnego kolokwializmu - po prostu Cię opluła. Robi z Ciebie za przeproszeniem gamonia. Wygląd to nie wszytko. Zwłaszcza, że już widzę po tych kilku jej wiadomościach, że do tych inteligentniejszych nie należy. <no offence!>
ToMx Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 08.10.2016 13:37
Ech, wiem to wszystko. Mimo to dalej nie mogę dać sobie spokoju, nie wiem czemu. Może dlatego, że ciągle ją w szkole widzę i mi się przypomina. Zwracam zwyczajnie tylko na nią uwagę. Nawet mi się parę razy coś z nią śniło...(np. że coś do mnie napisała)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 109 601