Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Dlaczego faceci tak ranią.

Sardynka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 7
0 1
Dodano: 18.05.2017 23:18
Jestem z męźczyzną w związku małżeńskim już ponad 10 lat.Od jakiegoś czasu facet uświadamnia mnie że jestem dla niego nikim.Wielką pomyłką w jego życiu.Nie mam z kim o tym pogadać.Dlaczego tkwię w związku w którym jestem poniżana.Siły mi brak.
Sardynka2525
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 19.05.2017 17:25
Facet tak samo jak i kobieta potrafi ranić, poniżać, zdradzać itd.
Niestety każdy ma różne charaktery, dziwne, że wcześniej nie zauważyłaś jego zachowania.
Szczerze jakoś wątpię by tak naglę po tylu latach mówił, że jesteś pomyłką, zapewne znaki tego dawał już dużo wcześniej.
No niestety, współczuję ale jak to tak wygląda to raczej trzeba się rozejść.
Chleba z gliny nie upieczesz
Grabek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 20.05.2017 00:34
Byc moze wczesniej juz sie zaczal zmieniac no nie powiem na pewno troche poprzez autorke jednakze teraz do niej to dotarlo.Zostaje szzcera rozmowa i rozwod .
KamILKam Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 22.05.2017 15:57
BRAK ROZMOWY ORAZ PRZYZWYCZAJENIE ROBIĄ SWOJE W DŁUGICH ZWIĄZKACH. SPRAWA PROSTA ŚWIAT SIĘ ZMIENIŁ I TERAZ RZADKO O KOBIETĘ TYPU NASZA BABCIA, KTÓRA ZAWSZE WIE CO ZROBIĆ BO WIEDZIAŁA CO ROBIĆ PRZEZ TYLE LAT. TERAZ JEST LEPIEJ JAK NA KOCIĄ ŁAPĘ, A KOBIETY CHCĄ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO MACIERZYŃSTWA TO I SĄ ZDRADY, ROZWODY A CIERPIĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIECI. NIE TRZEBA PISAĆ CO ZROBI OWA MŁODA ISTOTA ZA KILKA LAT JAK DOROŚNIE - TEŻ BĘDZIE ZDRADZAĆ I ZOSTAWI KOBIETĘ. 10 LAT DUŻO ALE ZAPEWNE BYŁO TAK NA POCZĄTKU OK TO TERAZ TRZEBA TRWAĆ W MATNI I STAGNACJI BO PRZECIEŻ CO POWIEDZĄ RODZICE? I INNI.
czarny25850 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 2
0 0
Dodano: 09.08.2017 18:36
boisz sie tego ze zostaniesz sama...nie patrz na to..skoro on uswiadamia ci takie rzeczy to po co z nim jestes? przeciez to ty niszczysz sobie zycie...warto sie tak meczyc?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 10

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 96 270