Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy to możliwe???

truskawa2454 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 19.03.2017 08:49
To nie jest jako tako mój problem. Dotyczy to mojej przyjaciółki . Poznała jakieś dwa tygodnie temu chłopaka przez internet. Kilka dni temu wyznali sobie miłość . Kolejna sprawa że ona ma 16 lat a on 29. Zastanawia mnie czy to możliwe żeby połączyła ich miłość ? Dla mnie to troche nie realne ... ale chciała bym poznać wasze zdanie. Pozdrawiam :)
mogężyć
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 248
Kciuki w dół: 96

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 19.03.2017 08:58
Pewnie, że jest możliwe, choć jeżeli na razie poza netem nie mieli kontaktu, to ta miłość prawdziwa nie jest :\ , jest to ewentualnie zauroczenie, musieliby się normalnie spotkać, wtedy można by mówić o miłości, a wiek przeszkodą nie jest, nie takie pary brały ślub i żyły ze sobą :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
truskawa2454 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 2

0 0
Dodano: 19.03.2017 09:20
Wiesz ,właśnie o to chodzi oni nigdy sie na żywo nie spodkali ...
mogężyć
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 248
Kciuki w dół: 96

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 19.03.2017 18:45
Wiesz ,właśnie o to chodzi oni nigdy sie na żywo nie spodkali ...
No to w takim wypadku nie ma co mówić o miłości, bardzo możliwe, że się nigdy nie spotkają, Twoja przyjaciółka trochę popłacze i jej przejdzie :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Arvena77 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 26.03.2017 20:05
Ona mloda dziewczyna jeszcze niedawno byla dzieckiem on dorosly facet i odrazu mowi ze kocha to za szybko powiedziane ja bym byla ostrozna i nie ufala mu

Ostatnio edytowano: 28.03.2017 06:47

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 4

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 69 196