Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Człowiek sługą, a pies bogiem

Konto usunięte
1 2
Dodano: 03.01.2017 10:09

Tak się zbulwersowałem, że aż temat dodam. Czytajcie i wypowiadajcie się. Dojebałbym wyznanie, ale tam dodaliby za pół roku, no i komentują głównie gimnazjaliści z filtrem psa, także tego.
Przykładowe komentarze:
"Jak zwykle za głupotę człowieka płaci zwierzę..."
"Dobra psina."
"Jedyny zdrowy psychicznie w tej rodzince i jako jedyny wylądował na obserwacji..."
"Dziecko sie wkurzylo, bo dzieci trzeba szanowac a nie robic z nich idiotow. Zwierzeta nie lubia, jak sie robi z nich blaznow!"
Ostatni najlepszy.
Obczajcie komentarze pod postem gazety pl tu jeszcze lepszy cyrk.
Pies nie wie, że się robi z niego błazna. Jest multum osób, które ubierają psy w zimie. Pitbulle w ogóle nie są przystosowane do zimnych pór roku, więc jak najbardziej można wybaczyć tą próbę ubrania go.
A nawet jeśli uznamy, że jednak to była głupota - pies nie ma prawa zaatakować swojego WŁAŚCICIELA.
Pies się bronił? Nom, już widzę jak AGRESYWNA 52-LATKA nakurwia i szarpie go z tym swetrem. Nawet jeśli tak było, pies nie powinien podskoczyć do właściciela.

W sumie, trochę racji mają ci komentujący, ludzie są debilami, bo biorą pitbulla jako domowe zwierzątko.
"Kolejni właściciele "psa-skopanego genetycznie" Mam znajomego który również "miał psa" Piesek pogryzł i jego i wszystkich domowników......Szczęście że nie było ofiar śmiertelnych! psa uśpiono."
Chociaż ja tam miałem owczarka niemieckiego (teraz też mam, innego, ale jest w porządku), wychowalem się z nim i też mu odjebało po jakimś czasie, ale ojciec i tak go trzymał. Jak wzięliśmy pół roku temu 3-miesięcznego szczeniaka, to od razu zapowiedziałem, że jak mu będzie odpierdalać i będzie gryzł drugiego mniejszego psa, którego mamy (jamnikxd), to będzie go trzeba uśpić i nie ma przeproś.

Kolejna sprawa
"popierdolo...znaczy niebezpieczne psy bez kaganca"
Za każdym razem, jak idę gdzieś ulicą i widzę wielkiego psiura, ewentualnie psiura średniej wielkości, ale słynącego z ataków na ludzi NP. PITBULL, to się odsuwam o metr. Ja tam jeszcze kij, jestem facetem dość wysportowanym, pewnie bym sobie poradził o ile nie doskoczył by mi do gardła, ale co z kobietą, albo dzieckiem? Cap i nie ma człowieka, bo jakiś śmieć nie umie mu kagańca założyć. Kup sobie kurwa yorka, to będziesz chodził z nim bez kagańca.

..
A więc znieczulica przybrała nową formę. Skoro życie psa jest ważniejsze od człowieka, to może wynieśmy zwierzaki na piedestał? Ja już zaczynam się modlić do nowych bogów m.in. Burka i Sary
Pies bez kagańca wgryzł się w nogę twojego dziecka. Aby zwolnił uścisk, kopiesz psa z całej siły. Dziecko ma wyrwane pół łydki i wdaje mu się zakażenie, a ty zostajesz wezwany do sądu za znęcanie się nad zwierzętami. Welcome to the Poland

@edit:
kurwa, linki się nie wkleiły
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21195004,pies-pogryzl-wlascicieli-bo-chcieli-go-ubrac-w-swiateczny-sweter.html
http://noizz.pl/zwierzeta/pies-pogryzl-wlascicieli-bo-chcieli-go-przebrac-w-swiateczny-sweter/dlh49nk

Sorka za chaos w tym wszystkim, ale coś mi trudno pozbierać myśli. Mam nadzieję, że jakoś ogarnęliście to wszystko

Ostatnio edytowano: 03.01.2017 15:08

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 83
Kciuki w dół: 33
0 3
Dodano: 03.01.2017 17:23
Popieram, rzygać mi się chce jak czytam kolejne komentarze że "zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi", "nie strzelajcie w sylwestra bo mój piesio się boi", "ktoś potrącił psa, to jego wina, zamiast domagać się odszkodowania powinien zapłacić za leczenie psa", "zrobił to psu to następnym razem zrobi człowiekowi", "nie ma szacunku do zwierząt, to nie może mieć szacunku do ludzi". I ten hejt jak ktoś chce oddać psa czy kota bo koliduje z dzieckiem, najlepiej jakby oddał dziecko bo pies ważniejszy. Sądzę że za takie teksty powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne.
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 63
Kciuki w dół: 14

0 1
Dodano: 03.01.2017 17:36
Sorka za chaos w tym wszystkim, ale coś mi trudno pozbierać myśli.

Personalnie aż tak cię to dotknęło?
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Konto usunięte
0 2
Dodano: 04.01.2017 08:30
Sorka za chaos w tym wszystkim, ale coś mi trudno pozbierać myśli.

Personalnie aż tak cię to dotknęło?

Nie, miałem po prostu taki dzień, że ciężko mi było jakoś w miarę sensownie się wypowiedzieć

Popieram, rzygać mi się chce jak czytam kolejne komentarze że "zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi", "nie strzelajcie w sylwestra bo mój piesio się boi", "ktoś potrącił psa, to jego wina, zamiast domagać się odszkodowania powinien zapłacić za leczenie psa", "zrobił to psu to następnym razem zrobi człowiekowi", "nie ma szacunku do zwierząt, to nie może mieć szacunku do ludzi". I ten hejt jak ktoś chce oddać psa czy kota bo koliduje z dzieckiem, najlepiej jakby oddał dziecko bo pies ważniejszy. Sądzę że za takie teksty powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne.
Zapomniałem wspomnieć o tekstach typu TAKIEGO TO ZAPIERDOLIĆ
-JAKBYM GO DORWAŁ TO BYM GO POĆWIARTOWAŁ
-POTRĄCIŁEŚ PSA, TO CIEBIE TEŻ POWINNI POTRĄCIĆ
-PRZYWIĄZAĆ GO DO DRZEWA
Zyciejestnowela Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 3
0 3
Dodano: 05.01.2017 20:31
Jestem z tobą. Teraz wszyscy zachowują się tak jakby pies był ważniejszy od człowieka i porównują go z dziećmi, tylko szkoda że zapomnieli że pies to pies a nie żadne dziecko
Lemoniada Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2

0 2
Dodano: 06.01.2017 18:40
Wkurzające jest to, że niektórzy sprzeciwiają się fajerwerkom, bo... pies się boi. Co to za czasy? Podczas wojen psy patrolowały, przenosiły wiadomości, wykrywały miny, a nawet walczyły. Popieram Twój post.
"Tak kochamy marzenia, że boimy się je realizować." ~ Albert Camus
Konto usunięte
0 3
Dodano: 09.01.2017 15:46
Jestem z tobą. Teraz wszyscy zachowują się tak jakby pies był ważniejszy od człowieka i porównują go z dziećmi, tylko szkoda że zapomnieli że pies to pies a nie żadne dziecko
Chłopaka pobili? - no cóż, pewnie cwaniakował
Psa skopali? - SKURWYSYNY PIERDOLONE ŚMIECIE KURWA SPALIĆ ICH ŻYWCEM
Wkurzające jest to, że niektórzy sprzeciwiają się fajerwerkom, bo... pies się boi. Co to za czasy? Podczas wojen psy patrolowały, przenosiły wiadomości, wykrywały miny, a nawet walczyły. Popieram Twój post.
Z tymi fajerwerkami też dobre. Kilka lat temu nikt nie protestował. Były jakieś tam wspominki, że psy się boją.. no bo tak jest, ale wiesz, samochodów też się boją, więc może zlikwidujemy?:D
Istredd Wróżbita Maciej
1 4
Dodano: 09.01.2017 23:50
A to że psy przez siatkę ujadają 365 dni w roku to już jest ok i jak ktoś się boi to trudno. Ale raz w roku w sylwestra nie wolno strzelać bo biedne pieski się boją huku. No i to porównanie szczekania do rozmowy. Nie wiem jak ktoś to zrównał, ale moim zdaniem to bliższe do "rozmowy" dwóch grup kiboli oddzielonych siatką na stadionie.
Potercz Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 2
1 2
Dodano: 11.01.2017 21:13
Nie żeb coś ale skoro masz taki problem do pitbulli to co powiesz na trzy na raz grzeczne pitbullki które chodzą przy nodze bez kagańca bez smyczy które są moje
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 159
Kciuki w dół: 24

0 3
Dodano: 11.01.2017 22:36
Haha mnie ostatnio najbardziej rozwalilo "Nie używajcie zwrotu skopac jak psa,psów się nie kopie!" Xd
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Istredd Wróżbita Maciej
1 3
Dodano: 11.01.2017 23:33
Nie żeb coś ale skoro masz taki problem do pitbulli to co powiesz na trzy na raz grzeczne pitbullki które chodzą przy nodze bez kagańca bez smyczy które są moje
Teraz są grzeczne, ale jak im coś odwali to powinieneś pójść siedzieć jak za planowane morderstwo.
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 159
Kciuki w dół: 24

1 3
Dodano: 12.01.2017 00:06
Teraz są grzeczne, ale jak im coś odwali to powinieneś pójść siedzieć jak za planowane morderstwo.

Dokładnie. To są przede wszystkim zwierzęta nigdy nie wiesz co im odjebie. Ile razy było że piesek był grzeczny a potem kogoś zagryzl. Nie mówiąc już o tym że sa ludzie którzy panicznie boją się psów i mogą ostro spanikowac na widok trzech pitbulli bez kaganca i smyczy. Dlaczego ludzie wolno puszczajacy psy o tym nie myślą?
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
1 1
Dodano: 12.01.2017 08:21
Na twoim miejscu bym uważał, bo ktoś cię zgłosi albo podrzuci bułkę z gwoździami tym psom (były takie przypadki). Ewentualnie tobie się dostanie.
Makas Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
0 2
Dodano: 13.01.2017 06:02
Jakieś 4 lata temu taka sytuacja w domu była moją mamę zaatakował jakiś owczarek niemiecki na sprzęscie miałem nóż ostry jak cholera. Ja tu schodze na ulicę a mama cała od krwi i ten pies ją atakuje. Więc byłem zmuszony po prostu zabić kundla. A po tym ja poszłem do więzienia na 3 miesiące.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 87 044