reklama

Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Co mam zrobić? :(

Nattalia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 11.01.2017 13:54
Jestem w zaręczona...
A nie wiem co mam zrobić...
Kocham go,ale czuję się czasami jak w klatce,miałam pracę,to sam mnie zwolnił..
Miałam znajomych... To już nie mam,bo jego tylko najważniejsi... Mało kiedy wychodzę... Jedynie czasami do matki... Co robić? Czy tracę swoje życie? ;(
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklama

Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 612
Kciuki w górę: 102
Kciuki w dół: 15

1 0
Dodano: 11.01.2017 17:53
Co zrobić? Porozmawiać z nim...
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 13.01.2017 16:20
A jak rozmowa nie pomoże to zostaje zerwanie z nim, jedynie w tym związku będziesz się męczyła, a chyba nie o to chodzi.
Nattalia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 13.01.2017 18:11
No nie,nie o to chodzi... Rozmowa,rozmowa,rozmowa... Nigdy taka rozmowa się dobrze między nami nie kończy...

reklama

babciaofe Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 4

1 0
Dodano: 13.01.2017 22:36
Zle czujesz się w związku? to usiadz na chwile i pomyśl czy jest on wart mojego cierpienia? czy chce aby moje życie tak wyglądało? czy zasluguję na kogos lepszego? Związek to nie więzienie nie trzeba ograniczać drugiej osoby. Nawet normalnie nie potraficie rozmawiać to na czym się opiera ten związek? Twoje i jego potrzeby powinny być na tym samym poziomie jak i Twoi i jego znajomi... to przykre że się kogos kocha a wizja przyszłości z tą osobą jest marna.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

reklama

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 58 922