Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

co byscie zrobili na moim miejscu?

chcesiezyc Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 21.03.2017 18:30
Poznalam chlopaka pol roku temu. od tamtej pory codziennie rozmawiallismy, kontakt 24/dobe. wyslal mi kiedys kartke poczotwą (mieszkamy daleko). kiedy doszla, powiedzial bym mu ją odeslala, bo taka ladna byla ta kartka. To bylo w stylu raczej żartu, wiec odbieglismy od tematu i rozmawialiwmy jeszcze przez dobre 2 miesiace. ostatnio kontakt sie urwal, bo poznal dziewczyne. ja z nim nie bylam, ale traktowalam jako dobrego przyjaciela. jego milczenie mimo to przezylam bardzo, nie rozmawiamy juz od miesiaca.
teraz pytanie. czy na moim miejscu odeslalibyscie kartke jaką mi wyslal? (przypominam ze chcial bym ja odeslala, wiadomo pewnie dla zartow, ale on ją wtedy wyslal gdy jeszcze mu zależalo)
ja sama na nią patrząc zle sie czuje a mysle ze troche da mu to do zrozumienia.
bardzo prosze o rade
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 276
Kciuki w dół: 106

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 22.03.2017 09:05
Poznał dziewczynę i git..., nic z tym nie zrobisz, kartka leżąca u Ciebie 2 miesiące też nic nie da, trzeba było myśleć wczesniej kiedy właśnie mu ,,zależało", teraz ma dziewczynę i to na niej mu zależy, za długo zwlekałaś, teraz nic nie zrobisz, poza tym, że musisz po prostu zapomnieć, niech to po części będzie nauczka dla Ciebie, że tak długo to się nie zwleka, jak zależy, to trzeba wtedy działać, bo to ,,zależy", może łatwo sobie odejść i już nie będzie ,,zależeć".
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
kotkot111 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 22.07.2017 18:20
To fakt, mogłaś wysłać wcześniej, ale możesz ją odesłać... pomyśli, że Ci zależy. :D

Ostatnio edytowano: 22.07.2017 18:21

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155