Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Bezradność? ;(

Nattalia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 11.01.2017 13:46
Witajcie,mam mały problem...
Chodzi o babcie mojego narzeczonego i jej bezduszną wnuczkę,a ja nie mam pojęcia jak mam jej pomóc..
Konkretnie Pani Inga jest wspaniałą kobietą,kochaną i pompcną,ale również bardzo naiwną i delikatną.. A jej nie znośna wnuczka to wykorzystuje...
Nie raz narobiła jej wielkie problemy,w sądzie,oraz zdrowotne,bo przez nią miała takie nerwy,że nie jadła,nie spała,chodziła osłabiona... A nawet skurczył jej się żołądek.. Biedna starsza kobieta.
Najpierw pomogła swojej nierozsądnej,bezlitosnej wnuczce,gdy chciano jej dziecko zabrać,wzięła je pod opieke,pomagała im,cały czas matka mogła widywać dziecko,nawet mimo,wszystko jeszcze dostawała wsparcie,pieniądze i miłość...
A w zamian co zrobiła,zamiast polubownie odzyskać dziecko z tą właśnie pomocą,to wolała naopowiadać bzdury,nie mówiąc jak kradła i kłamała ciągle,że mała jest nie zadbana,bita,że Pani Inga ma skreloze,nie jest zdolna wychowywać dziecko,że powinna się leczyć psychicznie itp... Przez to znów zaczęły się problemy zdrowotne,wyjaśniły się,ale jak to,babcia polubownie oddała dziecko matce,przekonując,że sytuacja u matki się polepszyła,ale wnuczka dalej próbowała narobić problemów,gdy jej się nie udało po miesiącu Pani inga znów jej zaufała,pomaga,utrzymuje z nią kontakt... Ale ta wnuczka się nie zmienia,ona za każdym razem robi tylko krzywdę... A ja z narzeczonym nie wiemy jak jej pomóc,bo nie da jej się nic wytłumaczyć... Pomocy? Może Wy coś doradzicie...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
snowdroop Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 1
0 0
Dodano: 11.01.2017 22:08
smutne ...
jedyne co mi na mysl
wpadlo to pozadne porozmawianie z ta wnuczka i uswiadomienie jej co robi i ze nie powinna sie tak zachowywac
Nattalia Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.01.2017 00:24
Niestety spróbowałam już tego wcześniej,ale to nic nie dało.. Ona uważa,że nie robi nic złego..
Nattalia Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.01.2017 00:26
Rozmawiałam i to nie raz,ale zawsze się to kończyło kłótnią.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 12.01.2017 08:42
Złych ludzi pokonuje się złem, więc przyciśnijcie ją do muru - szantaż, przemoc fizyczna/psychiczna, do wyboru do koloru hehe
Macie jej dać do zrozumienia, że jak będzie się zbliżać do babki, to będzie mieć przejebane. Babce też musicie ostrzej przegadać do rozumu, konkrety, konkrety
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 87 044